• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Amatör ses Gesi Bagları

FLYALONE

**VİP**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND GW - 8
Amatör ses Gesi Bagları Yorumlar bekleniyor...

Amatör bir ses.. Yorumlarınızı bekliyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Amatör ses Gesi Bagları

güzel çalışma olmuş.

emeginiz icin tesekkurler,muzik icin yapilan har calismalar benim icin degerlidir,yanliz tam olarak nasil bir yorum istiyorsunuz onu anliyamadim.
sarkini girislerinde ve eslerinde detoneler var,sanki konservetuarda sinav oluyormus gibi okumussunuz,yani duz, herhangi bir ekstra yorum eklememissiniz,kisaca sizin icin yazabildiklerim,basarilarinizin devamini dilerim....

emeginiz icin tesekkurler,muzik icin yapilan har calismalar benim icin degerlidir,yanliz tam olarak nasil bir yorum istiyorsunuz onu anliyamadim.
sarkini girislerinde ve eslerinde detoneler var,sanki konservetuarda sinav oluyormus gibi okumussunuz,yani duz, herhangi bir ekstra yorum eklememissiniz,kisaca sizin icin yazabildiklerim,basarilarinizin devamini dilerim....

Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Şarkıyı ben okumadım. Bir arkadaşım amatör olarak okudu. Piyano ile ben eşlik ettim. Bu bir kaç prova sonunda ortaya çıkan amatör bir kayıt sadece. Şarkıyı burda paylaştım. Çünkü buradaki değerli arkadaşların yorumunu merak ettik. Yani okuyan kişi amatör. Ses eğitimi falan yok haliyle. Olay bundan ibaret...

Saygılar.

hangi kayıt programını kullanıyorsun kardeş paylaşırmısın bu arada güzel amatör için iyi