• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Amman diyeyim dikkat edin arkadaşlar....

baybozkurt

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800
Arkadaşlar başıma gelen olayı anlatmak istedim bugün aklım çıktı nerdeyse.Ramazan mübarek günlerdeyiz ve hırsızlar her daim ayakatalar..Dün akşam daha 1 hafta olmuş aldığım bk-5 orgumu salona koltuğun üzerine koydum ve yattım.Eşim sahura kadar yatmaz normalde ve beni 3:30 da kaldırdı yedik ve 4:30 gibi yattık.Eşim bir ara 5:30 gibi bebişe su vermek için kalkıyo ve lambayı yakıyo sonra 10 dk sonra yine yatıyor.
Sabah 10 da kalktım ve biraz org çalayım dedim.Salona girdim bir baktım org yok.Eşime gelip uyandırdım orgu nereye koydun diye oda ben ellemedim demesin mi?Hemen geri salona geçtim ve balkon kapısına yanaşınca bir baktım balkonda org ve hafif güneş gelmiş duruyor hemen içeri aldım allahtan taktım fişi çalıştı ve çizik dahi yoktu.Salona dikkatli baktım vazoların içi ve komidinin kapakları kurcalanmış.Anlıcağınız orgu 2.kattan aşağı indiremeden kaçmış yada verilmiş sadakamız varmış.Siz siz olun kapıyı pencereyi açıp yatmayın.Özellikle akşam üstü kararmaya yakın ve sabaha karşı en çok girdikleri saatler.Allahtan hiç bir şey çalmadan gitmiş.Allah şu mubarek ramazan ayında bile milletin alınteriyle aldığı mallara göz diken mahlukatları bildiği gibi yapsın...

saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Amman diyeyim dikkat edin arkadaşlar....

Geçmiş olsun Allah kimsenin başına vermesin

Ne cesaret var şu hırsızlarda geçmiş olsun helal parayla almışın demek ki hala sende.

geçmiş olsun hocam Allah kimsenin başına öyle bir durum vermesin.sizde artık bidaha kapıları açıp yatmazsınız herhalde:)

Çokgeçmişolsun verilmiş sadakanız varmış....

birde 2 ci kat yuh yaa...çok geçmiş olsun ... sayın arkadaşlar bu olay çok önemli bütün ev halkı psikolojikmen yıpranıyor.bunun çok örnekleri vardır.inşallah bi daha olmaz temennisiyle.

Geçmiş olsun benim tesisatçı abinin evine de girdi cevizli dragosta gece kondu su var gece kondunun yanına ufak baraka tarzında biyer yaptı orda tesisat tamiri elektronik eşya tamiri yapıyo baraka bildiğiniz stüdyo gibi herşey var hayretler içinde kaldık adam stüdyoyu altüst etmiş okadar telsiz mikrofonlar elekronik eşyalar var hiçbişey almamış benim tesisatçı bıraz icatçıdır sever bu işleri içerde eşşek kadar kamera var onuda görmemiş sonra görüntüleri izledik gülmekten yıkıldık :):):)

Geçmiş olsun, ucuz atlatmışsınız.

Büyük geçmiş olsun. Allah korumuş.

geçmiş olsun . bir damla alın teri olmadan mala ve cana el uzatanın elleri kırılsın ALLAH onu bildiği gibi yapasın