• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Amman diyeyim dikkat edin arkadaşlar....

Cevap: Amman diyeyim dikkat edin arkadaşlar....

Hırsızı yakalarsanız hemen polise haber vermeyin.Siteden birilerini çağırın.Ben yakınsam koşa koşa gelirim.

Geçmiş olsun benim tesisatçı abinin evine de girdi cevizli dragosta gece kondu su var gece kondunun yanına ufak baraka tarzında biyer yaptı orda tesisat tamiri elektronik eşya tamiri yapıyo baraka bildiğiniz stüdyo gibi herşey var hayretler içinde kaldık adam stüdyoyu altüst etmiş okadar telsiz mikrofonlar elekronik eşyalar var hiçbişey almamış benim tesisatçı bıraz icatçıdır sever bu işleri içerde eşşek kadar kamera var onuda görmemiş sonra görüntüleri izledik gülmekten yıkıldık :):):)

Sizin hırsız, çobanın tekiymiş :)

çobana hakaret olur ruhsatlı silah telsiz mikrofonları hiçbirini almamış 20tl lik çin malı mp3 çaları almış

Çok geçmiş olsun bayram abi. Özellikle ramazanda çok dikkatli olmak lazım. Zira kolay yoldan para kazanmak isteyenler için bulunmaz fırsat bunlar.

Allah herkesten razı olsun arkadaşlar sağolun.Allah kimsenin başına vermesin ve bu psikolojiyi yaşatmasın inşallah.Kapıları kitliyorum ve öbür balkon gibi bu balkonada sensör takıcam ayrıca elektrikli şofbenlere benzeyen yalancı alarm sistemleri var 30-40 tl ye onlardan bari alayım diyorum...

geçmiş olsun adaşım benim de 3 hafta önce bisikletleri çaldılar birini apartmanın önünden birini internet kafenin önünden vallaha küçücük çocuklar alıp götürüyorlar utanmadan siz siz olun dikkat edin mal canın yongası...

ben inşaatta çalıştım tatlı sattım simsarlık yaptım hamallık aklınıza ne gelirse ama şimdi bazılarına çalışmak zor geldiği için onun bunun malını emeğini çalmak kolay sorsan işmi var derler işmi yok herkes masa başı istiyo oldu alnın terlemeden para kazanamassın bu memlekette sen inşaata seyyar satıcılığa gitme hırsızlık yap