• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Anadolu yakası org dersi veren

• Konbuyu başlatan Morphe
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 2K

Morphe

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Merhaba Arkadaslar

Ben org dersi almak istiyorum fakat çalmak istediğim branş türkce pop bu konuda bana yardımcı olacak eğitmenlerimiz var mı ?

Cevap: Anadolu yakası org dersi veren

Merhaba Arkadaslar

Ben org dersi almak istiyorum fakat çalmak istediğim branş türkce pop bu konuda bana yardımcı olacak eğitmenlerimiz var mı ?

ben olsaydım, org (klavye) eğitimi yerine klasik piano eğitimi düşünürdüm. köklü eğitim her zaman iyidir iyi..

sonrasında yöneliş tamamen senin doğrultunda. istediğin türü icra edersin.

ama günümüz türkiyesinde sadece bir türü icra edip, tatlı rakam kazanan elamanlar parmak hatta kolla sayılacak kadar azlar o yüzden tarzını koyarken kazanılası rakamlarıda düşün.

alternatif bir iş gelirse, alaturka;

baba ben? popcuyum dersen. işte sanat orda konuşuluyor olacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Exlove sana katılıyorum haklısın. ama benim yaşım artık 38 bu saatten sonra bu iş ile ilgili ben para kazanmak için değil hobi olarak düşünüyorum. Ben sadece evimde bu işi icra edeceğim...Teşekkürler...

Exlove sana katılıyorum haklısın. ama benim yaşım artık 38 bu saatten sonra bu iş ile ilgili ben para kazanmak için değil hobi olarak düşünüyorum. Ben sadece evimde bu işi icra edeceğim...Teşekkürler...

eyw hocam.