• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ankarada patlama- teröra lanet olsun!

ebuzer52

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.haberburada.net
Enst.
KORG PA900
Kıymetli müzisyen arkadaşlarım, güzel ülkemiz üzerinde cerayan eden lanet olaylara bir yenisi daha eklendi. Burası yeri mi bilmiyorum ama çok üzüntülüyüm. Sizlerin huzurunda;
ülkemize kasteden canilere Allahın lanetini diliyorum, cehennemde rezil rüsva halde yansınlar inşaallah. Yaralı kardeşlerimize insanımıza şifalar ve yakınlarına sabırlar diliyorum. İnşaallah ölüm haberi almayız....

Cevap: Ankarada patlama- teröra lanet olsun!

Terör ve yandaşlarına lanet olsun....

kardeşim yanlış anlaşılmasın sen 2 750 000 kişiyi alırsan ülkene daha ne bekliyosun kimin ne olduğunu bilmeden herkesi aldılar içeri masun insanlara lafım yok ama bir gerçekte ortada bi çözüm süreci dendi sevindik ama gördükki çözümsüzlük süreciymiş siyesette her şey oluyor biz sadece dışarıdan bir gözetmeniz neler olduğuna yabancıyız Allah yaralananlara acil şifalar versin

Güncel olan ölü sayısı kesin olmamakla birlikte 138'dir ve yüzlerce sayıda yaralılar var.

haklısınız hocam. alsanız bir dert almasanız bir dert. kadirşinas bir milletiz. magdurlara gerek siyasi gerek insani yardım etmek istiyoruz. kanımızda medeniyetimizde aile yapımızda ata düsturumuzda bu var ancak o kadar istismara uğruyoruz ki. Allah bizlere bu millete insanımıza acısın yardım etsin. yanlış anlaşılmaz ama gerçekten yanlış anlaşılmasın, herhangi bir siyasi diyaloğa girmeden duygularımızı paylaşmakta bir sıkıntı olmaz. nitekim görüşler farklı olabilir bu da polemiklere sebep olabilir ancak vatanımız kardeşliğimiz tektir. ona uzatılan düşman ellere lanet olsun.

Emeği geçen herkesin en sevdiklerinden, evlatlarından çıksın acısı!

arkadaşım bi yanlışın olmasın ölü sayısı 27 olarak açıklandı

Yayın yasağı da geldi, uyutma operasyonu başarıyla sonuçlanacak gibi duruyor. Benim gördüğüm fotoğraflar ve olay yerinde bulunan arkadaşlarımdan aldığım bilgilerin aksine ölü sayısının 27 olarak açıklanması sadece cahili rahatlatmak başka birşey değil.

güven hastanesi3 yaralınumune43 ibni sşna44 hacettepe31 dışkapı30yaralı112 tarafından tesbit edilen vücut bütünlüğü kaybolmamış ölü sayısı138 öyle mesaj geldi faceme

yine masum insanlar öldü devletin tedbiri yayın yasağı getirmek Amerika vatandaşlarını birgün önce uyardı patlama olucak diye mit ne yapıyodu o sırada uyuyormuydu ben yaz aylarında dinamit patlatma işi yapıyorum patlama görüntünü izledim biraz önce o şiddette ki bir patlamada sırf otobüste en az 50 kişi ölmüştür 100 metre alanda canlı bırakmaz yalan 27 kişiymiş gemi değil gemicik