• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Anneler Gününü Unutmayalım...

FLYALONE

**VİP**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND GW - 8
anneler_gunu.gif

Bu önemli günde Annemizi unutmayalım. Onlar bizim herşeyimiz.. Bizleri karşılıksız seven tek varlık. Kıymetini bilelim...

Tüm
TRAKYA MÜZİK Ailesi

Adına Bütün Annelerimizin
Anneler günü kutlu olsun...​

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=Lf8s-Vg3Vzw"]SEN ONA ANNE DÄ°YECEKSÄ°N... - YouTube[/ame]
video için yeni bir konu açmak istemedim konunuza ekledim. ( admin )

Cevap: Anneler Gününü Unutmayalım...

konuyu acmak icin yaziyordum,siz benden once davrandiniz,herkezin annelerinin gununu kutlar ellerinden operim,anneler gunu kutlu olsun......

Bütün annelerimizin anneler günü kutlu olsun hepsine benden saygılar

bütün annelerin anneler gününü saygıyla kutlarım.

...
Annelerimiz, her şeyimiz...
Karşılıksız ve gerçek sevginin ta kendisi; annenin çocuğuna olan sevgisi...

Rabbim onlara layık olmayı nasib etsin...

anneler-gunu-mesajlari-2012-anneler-gunu-kutlu-olsun-654572.jpg

Anneler Günü, anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla tüm dünyada farklı zamanlarda kutlanan özel gün. Anna Jarvis'in kaybettiği kendi annesi için 1908 yılında başlattığı anma günü, 1914 yılında Kongrenin onayıyla Amerika çapında genişledi. Zamanla başka ülkelere de yayıldı

Annelere armağan edilen bu özel gün Türkiye'de 1955 yılından bu yana kutlanmaktadır. Türkiye'de Mayıs ayının 2. Pazar günü Anneler Günü olarak kutlanır. Bu evrensel günde, Dünya'da milyonlarca anne, çocukları tarafından sevgi ve saygı ile anılır.

Anneler günü, anneleri onurlandıran bir özel gündür. Değişik günlerde ve değişik ülkelerde kutlanır. Bu günde anneler çeşitli hediyeler alır.Bu günü farklı ülkelerdeki insanlar yılın farklı günlerinde kutlarlar.

Anneler günü geleneği, Antik Yunanlıların Yunan mitolojisindeki pek çok tanrı ve tanrıçanın annesi olan Rhea onuruna verdikleri yıllık ilkbahar festivali kutlamalarıyla başlar. Antik Romalılar da ilkbahar festivallerini İsa'nın doğumundan 250 yıl öncesinden ana tanrıça Kibele onuruna kutluyorlardı.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=JWcbP1NC9DE&feature=player_embedded]Anneler günü özel klibi - YouTube[/ame]​

tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun.onları sadece bir gün değil her gün sevelim sayalım.hepinizin ellerinden öpüyorum canım anneler.