• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arabamıza koyduğumuz yakıtın hikayesi :)

Cevap: Arabamıza koyduğumuz yakıtın hikayesi :)

açıklandığında büyük tartışamalar yaratan ENFLASYON oranları belirlenirken neler dikkate alınıyor komik ve düşündürü... böylesine önemli bir oranda bu zorunsuzlukları listeye alanlar benzin konusunda çokta umursar takılmazlar...

2012 yılı için ENFLASYON sepetine eklenen "zorunlu ihtiyaç maddeleridir".

ayran (1 lt), katı meyve sıkacağı, bulaşık deterjanı, araba yıkama ücreti, duş jeli, otomobil (2000 cc), otoban geçiş ücreti, şehirler arası tren ücreti uçak ücreti, cep telefonu görüşme ücreti , özel televizyon aidatı, magazin ve dergi

Hocam neden oyle diyosunnnn? Bak simdi her sabah ben portakal sikmadan kahvalti etmem, dus alirken muflaka jel kullanirim. Yoksa naparim ben bunlarsiz? Ne kada zaruri bunlar biliyo musun? Suyum akmasin ama mutlaka dus jelim olsunn. Bi sekilde jellerim ben kendimi :D

bu ülkede ne yolunda gidiyorki arkadaşlar :) bi çok insan bu cümlemden neler dediğimi anlamıştır... bir şey değil herşey yolunda gitmiyor bu ülkede...

isleri yolunda giden icin sorun yok ama halkin islerinin yolunda gitmedigi kesin ama rant isi yolunda giden cok onlarda zaten memnun bu hayatdan olan fakire fukaraya oluyor onlar zevkinde keyfinde zaten

bu ulkenin basına kim gelirse gelsin bu degişmez cunku her ALLAH diyene inanıyoruz her muslumanım diyene inanıyoruz hal böyle oldukca bizler cile cekmeye devam ederiz

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri