• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arif- "Arkadaşım" Video Demo

haberci_arif

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.ceptelefonuparcasi.com
Enst.
Korg İS40
Nejat ALP 'in arkadaşım isimli şarkısına bizde en yakın arkadaşımla beraber canlı düet yaptık, arkadaşa şarkının okunuşu ile ilgili biraz eğitim verdikten sonra kayıt yaptık ufak tefek hatalarıyla umarım beğenirsiniz.:) Bu arada soldaki benim :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Arif- "Arkadaşım" Video Demo

soldaki kimse daha iyi,sesinize sağlıkk

kulagimin pasi silindi Sabah Sabah Agziniza saglik :)

arif daha öncede birkaç demonu dinlemiştim. sesin gerçekten çok güzel ve yorumunda öyle. daha sık demolar paylaş kardeşim. ağzına yüreğine sağlık

arif daha öncede birkaç demonu dinlemiştim. sesin gerçekten çok güzel ve yorumunda öyle. daha sık demolar paylaş kardeşim. ağzına yüreğine sağlık

Teşekkür ederim üstadım. Valla fırsat buldukça kayıt yapmaya çalışıyorum. Bayadır demo yapmıyordum işten güçten ama böyle canlı bir videom da yoktu açıkçası :)

frden slmlar benim kadardegilsede okumaya calismislar heheheeh yok ikiside harika okumus sesinize saglik boyle deomalar atin bazen

Helal arifim 10 numara sölemişiniz tabi senin yorumun daha güzel arkadaşa göre ama oda iyi.

harika söylemişsin arif.ikinizinde yüreğine sağlık.