• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

arkadaşlar, a300tr ye ses yükleyebiliyor muyuz?

ramazan11

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
psr a300tr v2-gitar-darbuka
arkadaşlar ,
a300tr ye ritim atabiliyoruz tmm ama ses atabiliyor muyuz??

eğer atılıyorsa rica etsem nasıl yapıldığını bir tarif edebilir misiniz.

şimdiden teşekkürler.

Cevap: arkadaşlar, a300tr ye ses yükleyebiliyor muyuz?

onu istanbulda yapıyorlar diye biliyorum güncelleme yapılması gerek fakat zaten içerisindeki sesler 400tl lik bi org için fazlasıyla var kendin ses atamıyorsun onu anca yamaha distributoru yapabilir

uatalardan bildiğim kadarıyla ses olmuyor arkadaşım birde şunu belirteyim küçük fiyatda olan bir orgda ne ararsan var bence sesler ii bende kullanıyom 300tr düğün yapıyom çokta güzel eğer paran varsa sende benim fgibi a1000tr düşün

uatalardan bildiğim kadarıyla ses olmuyor arkadaşım birde şunu belirteyim küçük fiyatda olan bir orgda ne ararsan var bence sesler ii bende kullanıyom 300tr düğün yapıyom çokta güzel eğer paran varsa sende benim fgibi a1000tr düşün

hocam a300tr ile nasıl dügün yapıyosun istedigin kadar prof. ol klavyede sesler dagılıyo hele açık alanda aman allahım bendede a300tr var şahsen götürmüyorum dügüne fln pa55tr ile gidiyorum gümbür gümbür

a300 tr yi benim montarboda dinle vallaha senin pa55tr ile kapışır :) sonuçta 6750 tl lik mixer :D

herkesin 6750tl'lik mixeri yok :D

3000 tl ye satlığa koydum bunla çocuk orguda çalsan bas ı gümü dehşet :)