• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaslar acıl yardım lutfen.. Rıtımlerı bılgısayarda dınleme programı gerek. Acıll

cmpolat

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Pa800
Lütfen yardım. Rıtım ve seslerı pc de dınleme ımkanı saglayan bır program varmıs. Bılen varsa lutfen yardım etsın. Sımdıden bınlerce tesekkurler...:( PA800

Cevap: Arkadaslar acıl yardım lutfen.. Rıtımlerı bılgısayarda dınleme programı gerek.

style works diye bişey var ama ben kurdum pc ye kullanamıyorum.. hatta bi konu açtım.. bilenler anlatır inşallah..

Cevap: Arkadaslar acıl yardım lutfen.. Rıtımlerı bılgısayarda dınleme programı gerek.

Cok tesekkur ederim. Indirip deneyeceğim. Allah razı olsun. Sevgiler..

sitemizde paylaşıldı linke tıklayın.

style works da ritimler benim bildiğim dinlenemiyor çünkü kitler uymuyorki . sadece düzenleme yada convert oluyordu yanlış biliyorsam düzeltin

style works da ritimler benim bildiğim dinlenemiyor çünkü kitler uymuyorki . sadece düzenleme yada convert oluyordu yanlış biliyorsam düzeltin

arkadaşlar proğramı kullanamayan arkadaşlar için acizane yardımım olur inşallah,
proğramı zip dosyasından çıkardıktan sonra proğramı çift tıklayıp açıyorsun sonra proğramın sol üst köşesinde dosya resmini tiklayınca open style bank fi le diye bir sayfa önüne gelir safanın içinde konum yazan üstte bir satır var o satırın sağından setlerin hangi yerde ise seçiyoruz ordan sırayla dosyaları seçip aç diyoruz setimizide aynı şekilde açtıktan sonra styl dosyasınıda yine aç diyoruz ordanda user1 user2 user3 dosyalarından birinide açıyoruz önümüze ritimler diziliyor. burdan herhagibir ritim tiklıyoruz. proğramın sağında ritime ait varyasyon 1,2,3 aynı zamanda introlar dahi sırayla diziliyor. burda sadece her ritimin chord var1 yazan yerine çift tıklıyorsunuz ancak öyle proğramın playı gözüküyor ve ritimi üç varyasyon şeklinde dinleyebiliyorsunuz. saygılarımla....
Sitede başka bir konuda buldumm

Moderatör tarafında düzenlendi: