• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Değerli arkadaşlar kına gecesi için acil yardım lazım

caxaza

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
Merhaba değerli hocalarım bu pazar günü ilk defa programa çıkacağım, damat tarafı kına gecesini yapacağız, saat 6dan 10a kadar olacak sizden ricam hangi parçaları çalsam iyi olur. Kayseri yöresindeyim.

Cevap: Değerli arkadaşlar kına gecesi için acil yardım lazım

İnternet ten Kayseri yöresi oyun havalarını araştır hatta Youtube den çdinle ona göre hazırlığını yap, kolay gelsin korkma başaracaksın, Saygılarımla,

Kayseri mektebi aslan gibi kayseriliyiz kesik çayır ringo ringo şişeler aman arpa buğday niğde bağları
arşif yanımda dil olsa atarım sözleri de ankaraya böyle başlarsın

Peki halay olarak neler çalabilirim hocam? Ayrıca girişte doğal olarak vahde vb. olacak giriş parçalarına da örnek verirseniz çok sevinirim. Allah razı olsun :)

1*2Tane slow yap .kış masalı aşığım sana v.b sonra misketten gir aklına ne gelirse yapıştır gitsin.Halayda doğu isterseler delilodan başla ağır tempodan hızlı çalacan final yapacağın parçalarla tamamla.Kasap ve damat jalaylarını daha sonraki zamanda kullan aralarda roman ve çifte telliyle süsle ben enson pc den popla final yaparım.giderlerkende güzel bir slow.işlem tamam ;) kolay gelsin..

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri