• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar bilginizi paylaşırsanız sevinirim

pianist06

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YOKKKK
Değerli müzisyen arkadaşlarım merhabalar sizlersen bir konuda yardım istiyeceğim ben elimdeki klavyeyi sattım (korg pa 800) malumunuz sezon açıldı ama pa 800 alacak imkanım yok...:( iki klavye arasında kaldım korg pa 500 tr veya roland gw8 bu iki klavye hakkında beni bilgilendirirseniz çok memnun olucam yanlış bir seçim yapmak istemiyorum şimdiden teşekkür ederim....saygılarımla piyanist can..

Cevap: Arkadaşlar bilginizi paylaşırsanız sevinirim

bence düğün aleti ve tr bakımından pa500 derim.Roland batı ağırlıklı ama set durumu nasıl bilmiyorum?????

tabiki 500tr

Ikisinede incele derim ben düğünde Gw-8 Kullanıyorum çok memnunum ama pa500 Ün kullanımı gw8 E göre daha kolaydır gw8 De ses ritim seçimi biraz daha zor ama kendıne göre duzenledigin zaman o sorunda ortadan kalkıyor. Alışma meselesi alıştıktan sonra her klavyeyi kullanirsin.

Daha önce pa 800 kullandığın için Pa 500 tr için seçim yapmanı öneririm.. Başka alternatif düşünürsen de OR 700 V2 PLUS derim...

Tabıkı de yamaha or 700 v2 plus

korg pa500 şaşma