• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar böyle bi arıza şekli var mı deli olmak üzereyim buyrun görün :(

terapi_54500

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaşlar orgumda MP3 BOARD ile müzik çalarken hiç sorun yok. Ama orgun kendi sesleri ve ritimleri patlakmış gibi çıkıyor. Bi zaman sonra düzeliyor. Mp3 kayıt yaptım bi dinleyin sesleri ritimleri felan.

Kafayı yemek üzereyim. Program yapamıyorum :mad:

Cevap: Arkadaşlar böyle bi arıza şekli var mı deli olmak üzereyim buyrun görün :(

reminde sorun var kımi Felç Gibi

Orgu Komple sıfırla aynı yaparsa elektronikten anlıyorsan remi sök tak bilmiyorsan uğraşma

sıfırladığın zaman aynı sorun devam ederse remin yanmıştır piyasada ucuza rem satanlar var alıp kendinde takabilirsin 64 mb rem 50 tl ye satılıyordu bi ara

Cevap: Arkadaşlar böyle bi arıza şekli var mı deli olmak üzereyim buyrun görün :(

Orgu sıfırladım kaç sefer yine aynı oluyor. Mp3 boardla mp3 çalarken sıkıntı olmuyor. RAM'i söktüm taktım yine düzelmedi. Sanırım RAM gidici.. Bazen düzeliyo sesler bazen böyle patlamış gibi ses geliyo hoparlörlerden. Nerden bulabiliriz ucuz yollu RAM satanları ?

kaç mb lazım kardeş 64 mb 100 tl 256 mb 350 tl ye gonderebilirim bende var kardeş

ram da vardır sorun başka birşey olamaz. eğer seslerde problem yoksa tabi. başka bir set deneyin ondada yapıyor ise ram dır..

batı sesler ve ritimlerde de yapıyor mu?

eğer fabrikasyon veriler de sorunlu geliyorsa ram ile kurtaramazsınız.

Kardeş Beyin Board'ında Sıkıntı Olabilir Bendede Aynı Hata İle Beraber Şöyle Bir Sıkıntı Olmuştu 2007'de pa80 in pa80 Olduğu Yıllarda Yeni Almıştım Ve Aldığım Alette Do - Do Diyez , Sol - Sol diyez Tuşları Aynı Sesi Veriyordu Ve Soundlarda Seninki Gibi Bir Gariplik Vardı Tabi Ben Garantili Olduğu İçin Kabul Etmeyip Geri Yollamıştım Değişim Almıştım Ama Sorunun Beyin Bordunda Olduğunu Söylemişlerdi Ordan Anımsadım Bu Soundu Şuan Aynı Gibi Nerdeyse

Ki Gördüğüm Kadarıyla Elc. Piano Kayıt Almışsınız Bu Sorunun Ram Olmadığının Göstergesidir Çünki Klavyenin Kendi Sesleri Ramde Yer Almaz

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri