• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

arkadaşlar burdaki setin backapları kimde var...

dj-ramon

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 BABA
slm dostlar ekteki setin backapları lazım olan varsa paylaşırsa seviniriz birbirimize faydamız olsun saygılarımla...

Ekli dosyalar

• erolomersetleri.rar
    1.3 MB · Görülen: 106
Cevap: arkadaşlar burdaki setin backapları kimde var...

arkadaşlar paylaşmıştı bir kaç gün önce

set verdiler ama backapları uymuyor üstad sır gibi saklıyolar sanki...:)
kosavalıda olması gerekiyor fakat oda ne olduysa buralara uğramıyor artık ....

sazgrubu abimiz paylaştı set ve backupları hocam

Arkadaşımız kosavalı ya kafayı takmış ama ne ilginçtirki bugün google den yaptığım araştırmada 21.07.2012 tarihinde oda 2011 Erol Ömer kart diye aramış ve eğer bulmuşsa da benim paylaştıklarımı bulmuştur dahası adım gibi eminim ki yoktur. Bilinmeyen birşeyi tanımak mümkünmüdür. Önce bilmek lazım. bilmeden arıyorlar veriyorsun yok armudun sapı üzümün çöpü :) Bizim buralarda.....

Burda paylaşılan her iki set benim paylaştıklarımla birebir aynıdır. Benim paylaştıklarımda bunların haricinde 3 set daha var yani toplam 5 settir. Birde BACKUP lardaki STYLE leri göz önünde bulundurun 6 set olsun 6x48 = 288 tane ritim eder. Elinsaf yani hala Roman da roman diyor iseniz ben bir şey bilmiyorum. Komşunun tavuğu başkasına kaz gözükür derler ya bizde bulamadığımızı makbul saymak üzerine üzerimize kimse yoktur.

Arkadaşlar son kez söylüyorum Aradığınız Kart BACKUP ları da, setleri de benim paylaştıklarımdır. İç rahatlığıyla yükleyip kullana bilirsiniz. Gerçi daha teşekkür eden olmamış ta genede canınız sağ olsun :)
Sonsuz sevgilerimle,

İşte sizler için bunuda başardım, işte kosavalı nın birbaşka site de paylaştığı kart linki,

Denemek için indirdim rar dan çıkarmak isteyince dosya bozuk diyor. Bilgilerinize,

Kolay gelsin Saygılarımla,

Moderatör tarafında düzenlendi:

verilmiş olan backaplar malesef benim verdiğim sete uymuyor abuk sabuk sesler çıkıyor olupta olmadı diyeceğimizde yok sizde kurun neden olmamış sebebi nedir öğrenmeniz gerekir bende buraya dünyaca set verip backaplarını yollarım önemli olan aranan benim işimi görecek set işimi görmiyecek setle neden boşuna uğraşayım herkese slm saygılar...

CRD olarak ;

MCE olarak ;

Setleri ;

RossMax arkadaşımızın paylaşımıdır Saygılarımla,