• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar kendi derleyip toparladığım pa600 seti paylaşıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arkadaşlar kendi derleyip toparladığım pa600 seti paylaşıyorum

kardeşim beğenirseniz sıkıntı yok rabbim sizlerede bol kazançlar nasip eylesin....

beğensekde beğenmesekte ortada bir emek var ve kimi müzisyenler gibi bende olsun başka kimsede olmasın zihniyeti taşımayan ender müzisyenlerdensin önemli olanda bu değilmi zaten,geçenlerde arkadaşın biri org satıyor takaslı diye ,istediği fiyat dudak uçuklatıyor bende yorum yazdım yoruma cevap, abi sadece üzerindeki set piyasada bulunmayan set değeri 600 lira diye,sadece gülüp geçtim usb olmayan set nasıl olurda 600 tl olur ve biraz uyanan bu işlerden biraz anlayanmüzisyen kardeşlerimizde hemen sağdan soldan kopyala yapıştır yapıp seti ben yaptım ve paralı set dir diye setlerini satıyorlar hatta bir örneğide bizim burda var,yani diyeceğim o ki herşeyin menfaat olduğu şu dönemde hiç bir karşılık vermeden paylaşımcı olmak zaten insanın kalitesini gösteriyor ve böyle değerli insanlar günümüzde malesef çok azaldı kaldı ki müzisyen denilen insan ,nazik saygılı,ince ruhlu,terbiyeli örnek insan demektir, biz abilerimizden böyle gördük 24 yıldan beridir böyle olmaya çalışıyorum umarım başarılı olabiliyorumdur,sevgiler saygılar usta hakkını helal et.

Ağzına sağlık okan abi senden demolar bekliyoruz

emegınıze sağlık kardesım......teşekkür ederız

tesekkurlrer

arkadaşlar deneyen yokmu seti hiç yorum gelmedi ???

Murat kardeşim seti indirdim, Aydında işim vardı daha yeni geldim hatta orgu dükkana getirdim birazdan deneyeceğim yorumlarımı ona göre yazarım kardeşim,saygılar Alicim bu arada demolar yaparız ama bugün olmaz daha sonra pektabiki hem millet 600 ün ne olduğunu görmüş olur böylece,saygılar..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bende almayı düşünüyorum ama işçiliği kafamı bozuyo

Bende almayı düşünüyorum ama işçiliği kafamı bozuyo

:) aynen dediğin gibi işciliği beş para etmez ama ben sana güzel yanlarını yazayım elimden geldiğince,ilk önce şunu belirteyim sanırım Türkiyede cihazını benim kadar hor kullanan kimse yoktur ben şahsen hiç bir cihaza değer vermem sonuçta benle beraber yaşamayacak o yüzden bu pa 600 içinde geçerli hatta 2 kazasını yaptı yaptı geçenlerde düğüne giderken minibüsün en arka koltuğundan pat diye koridora düştü kaldırmadım bile düğün yerinde açtım herşey normal o yüzden sakınan göze diken kaçar benden cihaza alacak aarkadaşlar dikkat etsin :D pa 600 işcilik olarak dediğin gibi olmasına rağmen çok güzel yanlarından biride düğmelerinin bozulma derdi olmaması bas basabildiğince yumuşak lastik gibi bişeyden yapmışlar,tuşeye gelince oda 5 para etmez pa800 de yaptığım numarayı pa 600 de yapamıyorum mesela tril çektireceğim malesef yemiyor tuşeden dolayı,volume için ayrı bi düğme olmaması ayrı bi dert var ama yok gibi bişey o yüzden sesleri tek tek ritme göre editlemeniz lazım,ama ben şunu bütün kalbimle söylüyorum düğünde hiçde 800 falan aratmıyor gayet başarılı bi soundu var korga göre tabiki ( ne kadar korg soundu sevmesemde) artı 3x setlerini okuyor buda süper bi olay artı MP3 okuyor buda aslında çok güzel bişey doldur 16 Gb flash belleğe mp3 leri ayrıyetten laptopla vs vs uğraşma alıştıktan sonra gayet başarılı,hani içi seni dışı beni yakar dedikleri gibi bu cihaz bu paraya alınabilecek en iyi cihaz bu nevalesi her nekadar aynı olsada bol bulunuyor,zaten yaptığımız iş belli düğün dernek işleri fazlası ile yetiyor ha ben devamlı kapalı bi yerde düğün yapsam o zaman daha kaliteli bir cihaz alırdım ama bu şekilde dağdan ovaya ovadan dağa düğüne gitiğim için bu bana fazla bile geliyor alicim,perti çıkmış pa 80 ler 2200 lira ediyorsa bu 600 havada karada alınır kim ne derse desin ,ben zaten sampler yapma edit yapma işindende anlamıyorum o yüzden fazlası ile cevap veriyor bana,ama dediğim gibi işcilik salaş ,okadar bölüm yüklemem silmeme rağmen ALLAH a şükür tık yok daha ne olsun ,saygılar...

Okan abi orjinal ritim ve seslerle demolarla yaparsan memnun olurum kendi üzerinde keman yayılar kanun ney ben sırf arabesk yapıyorum saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri