• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar Korg PA500tr Ses yapmayı buldum ama programı yok!!!

potomat

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG Pa800+MP3 BOARD!!!
arkadaslar korg pa500 tr ses yapmayı buldum ama programla donusturmeyı bulamadım performans seslerine gore ses yapılabiliyor ama performans ses formatı(IFF.)ama programlarda bu var ama o ses formatında deil awawe studiodaki ile olmuyor baska bir format(IFF)olmuyor.kmpleri wawa cevirip sonrada(IFF)yapıp bir set içerisine koyabiliriz ve performans seslerini kullanabiliriz bana su program formatı(IFF)de yardımcı olabılırsenız korg pa500tr kullanıcıları için cok yararlı olucak saygılar!!!

Cevap: Arkadaşlar Korg PA500tr Ses yapmayı buldum ama programı yok!!!

bide insan seslerini dogruda bilirsek meselia (heey,hoppa,yandan,yapistir)gibi sesleri bu org yerine girebilir ve mukemmel olur

onlar uzerindede çalışıyorum şimdi pa800 drum kitlerini sorunsuz okusa onlarda çalışacak pa500de ama onları duzgun okuyamadıgı için yani pa800 kıtlerinin yarısı sampleden yazıldıgı için okumuyor mesela ibonun son 2.3.4 pad var onu attım darbuka sesi faln cıktı yani bu pa800 kıtlerini okutabılsek onlarda calısacaktır bundan emin olun!!:)

pa500 sample olayına kapalı olduğu için hiç uğraşmayın olmaz.ayrıca sampleyi perfonmaz sesine dönmez dönse bile ork bunu hangi alt yapı ile tanıycak.

ibonun o son 2 3 dört diye attığın seti paylaşsana kardeşim

pa500 sample olayına kapalı olduğu için hiç uğraşmayın olmaz.ayrıca sampleyi perfonmaz sesine dönmez dönse bile ork bunu hangi alt yapı ile tanıycak.

aynen katılıyorum
bu arada o sesleri okutabilmeniz için pa 500 tr yazılımının elinizde olması gerekir,kısacası 500 tr nin yazılımını ele geçirmeniz lazım oda çok zor olduğu için bence boş yere çaba sarf etmeyin hocam,bu olayı sadece korg yapar oda yeni yazılımla mümkün olabilir,amacım sadece bunun bilincinde olmanız yönündedir saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

hocam saolun konuyu aydınlattıgınız için ama benim çaba faln sarf ettıgım yok ama baya bi ugraşmışlarkı site bile açmışlar pa500 sample uzereine işte site:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri