• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

arkadaslar lutfen yardim edin device generic error

kobra1679

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa2x
arkadalar son yukledigim setten sonra kendi setimi yuklemek istedim ve device generic error yazdi
simdi hicbir seti yukleyemiyorum format atmaya karar verdim Pa2X_Format.pkg ile format attim sonra Pa2X_os_v202.pkg yukluycektim
tekrar device generic error os_v201v i denedim yine device generic error Pa2X_os_res_v202 yi denedim yani ne yaparsam yapiyim bu yazi cikiyo ne yapmam gerekiyo
her hangi bir bilginiz varsa paylasirsaniz cok sevinirim bu cumartesi dugun var bu olayi cozmem gerekiyo

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: arkadaslar lutfen yardim edin device generic error

oncelikle sagolasin ama bu bilgiler pa1 x icin ve dedigim gibi ben format haricinde bisey yapamiyorum yani restore veya yeni os yukluyemiyorum anliycan durum vahim

arkadaslar inanmiyorum yaa hic bisey yapamiyorum virus girme ihtimali olabilirmi eger oyleyse cozumu varmidir yaa ne yapmam gerekiyo sastim dunden beri ugrasiyorum netice hepe ayni

style play+ media tuşu aynı anda basarak orgu aç ekrana servis menüsü gelecek nand formatı seç ardından press media buttona bas kısa bir süre formating nand diyecek

sonra orgu kapat aç bu linkten os res 2.1i indir

yükle birde böyle dene

style play+ media tuşu aynı anda basarak orgu aç ekrana servis menüsü gelecek nand formatı seç ardından press media buttona bas kısa bir süre formating nand diyecek

sonra orgu kapat aç bu linkten os res 2.1i indir

yükle birde böyle dene

usta dediklerini aynen yaptim yine olmadi hep ayni hatayi aliyorum

şimdi benim anlamadığım sen set yuklerkenmi error hatası veriyor yoksa os yüklerkenmi _?

set yuklerkende os yuklerkende butun islemlerde bu hatayi veriyor

O zaman geçmiş olsun yapacak birşey yok Dtl yi araman lazım onlar yardımcı olurlar 0 (533) 690 68 71 bu numaradan ulaşırsın

usta dtl yi aradim oda nand format atip os -res yuklememi istedi bende bu sekildede olmadigini soyledim ozaman getir bakalim dedi yanliz bi sorum olacak nand format attigim zaman su yazilar cikiyo normalmi

NAND FORMATTED
(800 bad blocks)

USB ENABLED