• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

arkadaslar lutfen yardim edin device generic error

Cevap: arkadaslar lutfen yardim edin device generic error

ya biliyorum sikildiniz ama senin vermis oldugun 16 dk os yi oncedende denemistim simdide denedim hep ayni yazi cikiyo

hocam os yüklemeden evvelki kullandığınız setin globalini sadece globalini tekrar yükleyebilirmisiniz,

bende pa500tr varken sürekli sizin dediğiniz yazı çıkıyordu,yazmış olduğunuz cümlenin türkçesi genel hata demek,globali tekrar yükleyince düzelmişti tekrar format atabilmiştim,isterseniz bi deneyin şansınızı

Sıkılmaktan ziyade elimizden geldiği kadar işini çözmeye çalışıyoruz akla gelen işlemleride yaptık galiba senin harddiskin hdd bozulmuştur başka alternatif çözüm görünmüyor orgu Dtl ye göndermekten başka çaren yok

aklima gelen ve akliniza glen herseyi yaptigima inaniyorum ,raporsuz kardes cok tesekkurler ilgilendigin icin, ben once pa 800 almistim ilk aldigim gun yine sen yardim etmistin allah razi olsun, ben fransada kaliyorum artik yarin bi muzik magazasina goturup bi baksinlar umarim buyuk bir sorun yoktur

usta bisey farkettim pcm den sesleri sildim cihazi actim kapadim sesler tekrar geldi sonra tek tek sildim kapatip actim tekrar sesler yerinde duruyo nedeni nedir

Hdd arızalanmıştır