• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar org alacam lütfen yardımm !!!!!!!!!

Cevap: Arkadaşlar org alacam lütfen yardımm !!!!!!!!!

Muzik yapacam diyosan YAMAHA

Moderatör tarafında düzenlendi:

Oyun havası çalmıyorum demiştim hocam bu orgla oyun havasından başka bişi çalamazsın benim istediğim yabancı şarkılar çalacam sesler dj lere benzer olacak umarm anlatabilmişimdir :)

O zaman kesinlikle s650 derim.Aletteki synth,dance,club lead tarzı sesleri dinleyince bana hak vereceksin .

Matkap266 nickli üye, bu siteden abilerine güven demiştim, haklı olarak nadide bir site eyvallah . Ama site yöneticileride, kavun değilki koklasın, dimi yani. Menfaat adamı dinden imandan çıkarıyor, dikkatli ol derim. Onu bunu dinleyeceğine, yaşının ne olduğu da bilmiyorum. Çok genç isen sana yakın bildiğin ve bu konularla haşir neşir bir yakınına danış derim. Affına sığınarak oyulmamak adına. Deneyimli yakınlarına bu işi bırakırsan başın ağrımaz. Kal sağlıcakla derim............

O zaman kesinlikle s650 derim.Aletteki synth,dance,club lead tarzı sesleri dinleyince bana hak vereceksin .

Hocam bu org 2 bin tl kusur :D o kadar param yok ama sizde haklısınız 850 tlye org alınmaz ki :D biraz daha param olması lazım :D :) sağolun yinede olmadı yamaha psr e 343 alacam

Hocam bu org 2 bin tl kusur :D o kadar param yok ama sizde haklısınız 850 tlye org alınmaz ki :D biraz daha param olması lazım :D :) sağolun yinede olmadı yamaha psr e 343 alacam

matkap kardeş 1000 tlye verim dedim sana s 650 yi yeni başlıyosun bu işe sanırım 2, klavye olarak duruyor gıcır gıcır alet istersen verim faturası kılıfı usbsi bitane cızık yok düğüne cıkarmadım 05322643994

Kardeşim ben sana sıfır al demedim ki 2.el sıfır gibi faturalı aletler var onlara göz at istersen pişman olmazsın .

Oyun havası çalmıyorum demiştim hocam bu orgla oyun havasından başka bişi çalamazsın benim istediğim yabancı şarkılar çalacam sesler dj lere benzer olacak umarm anlatabilmişimdir :)

gw 8 kullandınız mı. oyun havası oriantal orglar ile iyi icra edilirr. gw8 batı bir alettir size katılmıyorum. bu fiyata gw8 üstüne org tanımam

GW 8 ile oldukça güzel batı müziği yapılabilir, çok güzel batı ve synth sesleri vardır. Sesleri denerken saatler geçer... İnternetten Ses listesini inceleyin. Videolara bakın. Sonraki pahalı seçenek Yamaha s 650... Binlerce yabancı yamaha ritmi bulabilirsiniz. :) Yeni casio orglarda bile çok iyi sesler var, batı müziği için seçenekler çok aslında.. Kolay gelsin.

Casio Ctk 811 Ex (klavye)

Özellkiler:
-Boyut : 1092 x 427 x 157 mm
-Ağırlık : 9.2 kg
-Renk : Siyah
-61 adet tuşu mevcut
-Touch response özelliği var
-Layer/Split(sol el başka bir ses kullanırken sağ el başka bir ses kullanabiliyor) özelliği var
-10 Dijital efekt
-Mikser özelliği
-Pitch Bend Wheel Modulation Switch özelliği vardır
-Basa duyarlı hoparlör sistemi
-Seçili tonları gösterir
-Ritim
-Metronom
-Tempo
-Klaveden basılan notaları fa ve sol anahtarında gösterebilme özelliği
-Basılan akorların isimlerini gösterebilme özelliği
-16 kanal
-Floppy disk mevcut
-232 farklı ses ( 128 GM tones, 64 variation tones, 32 user tones, 8 drum sets )
-110 ayrı ritm ( 10 adet kullanıcı ritmi mevcut )
-Kendi orjinal adaptörü (AD-12 ) mevcut.
-Şarj edilebilir 6 adet pille (D-size x 6) çalışma fonksiyonu
*Orkestra içerisinde ahenkli bir ses veriyor.
*Lityum pilleri eskimediğinden dolayı kaydettiğiniz user tonlarından hiçbiri asla silinmeyecektir.
*Profesyonel klavyecilere hitap eden profesyonel müzik kaydı yapmak isteyenler için birebir

modem çeviri sayesinde roland ve technics marka klavyelerin Ritimlerini okuyabilmekte..
Batı yöresine ait ses - ritim - Set Elimde Bulunmaktadır..
(Taşıma Çantası + Adaptör + Kitaplık)

temiz kullanılmış fiyat:700tl
irtibat : 0224 606 00 40

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri