• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

arkadaşlar orgların 2 elleri artık sıfırından pahalı

gencturk59

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa600 qt
arkadaşlar orgların 2 elleri artık sıfırından pahalı insanlar artık altın döviz falan almasınlar parayı orga yatırsınlar şaka bir yana genellikle hergün 2.el sitelerine bakıyorum çok ilginç ilanlar var ya bugün sahibinden.com da ilan var
pa3x 6350 tl cihaz altı aylıkmış pazarlık yokmuş acil satılıkmış ve hiç bir extrası yok yanında ya arkadaşım aletin sıfırı 6225tl insaf yani insanları keriz yerine koymayın al aleti kullan kullan para kazan sonra üstüne kar koyup sat süper meslek

Cevap: arkadaşlar orgların 2 elleri artık sıfırından pahalı

Ben şu an düğün tesisatımı komple satıyorum.Sıfırların fiyatı iyice uçmuş.Size katılıyorum.

Sizlere katılıyorum ; haklısınız...

4.000 TL ye PA80 ilânı da gördüm ya ; ölsem de gam yemem artık :eek:

Yutturabildiğine artık ; olacak iş değil ; akıla mantığa aykırı...

Selâmlar...

Sizlere katılıyorum ; haklısınız...

4.000 TL ye PA80 ilânı da gördüm ya ; ölsem de gam yemem artık :eek:

Yutturabildiğine artık ; olacak iş değil ; akıla mantığa aykırı...

Selâmlar...

Satsam ben de o paraya veririm.Çünkü alacak çok kişi var.Tabii önce bana pa80 lazım :)

evet haklısınız arkadaşlar pa 80 gün geçtikçe zamlanıyor ne hikmetse:) yavaş yavaş eskilere dönüşmü başladı yoksa, bundan 10 yıl kadar önceye kadar org sahibi olmak hayaldi mesala özellikle benim gibi hobi amaçlı takılanlar için Türkiyede bu tür hobilere sıcak bakan çok az ve bu çok lükstü

demekki aslan hana gitseniz akşama kadar forumda bu tarz konu açmaktan yorulacaksınız..

pa80 ler pahalı olur tabi merdiven altı çakma pa80 imalatı hızla devam ediyor adamlar yeni kaporta boya pasta cila yapıyor o kadar emeğe bu para az bile:)

pa80 ler pahalı olur tabi merdiven altı çakma pa80 imalatı hızla devam ediyor adamlar yeni kaporta boya pasta cila yapıyor o kadar emeğe bu para az bile:)

:) süper:)

Türkmilletiyiz işte korpa60 boyamışlar griye 80 gibi çakma 80:)

En akıllısı netten alısverıs dıycem ama nettede aynı ı30 a 900tl dıyorlar utar a gıdıyorum 850 dıyo eskıden nette daha hesaplı olurdu 900 dedıgı ı30 500den bı kurus fazla vermez ben pa500tr yı satarken bayıye sordum 1600 dedı trakya muzıkte 1700e verdım 100de kargo parası verdı alıcı 1800e maal oldu alıcıya kımse bu sekılde alısverıs yapmıyo allak bullak oluyo pıyasa 2 3 ay ılanlar asılı kalıyo

daha dün gittim dolaştım Tünel ve Aslan Hanı pa800 araştırdım ikinci el 3.800 yenisi 4.500