• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar Roland GW-8 org için version 3 dosyası sanırım internete sızmış...

hayalperest

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
-
Artık konu silinmiştir...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Arkadaşlar Roland GW-8 org için version 3 dosyası sanırım internete sızmış...

o sayfaya girdim ama v3 ile ilgili birşey yok,sadece aram motorounda çıkan boş bir sayfa olarak görüyorum...v-3 çıksa bence roland kendi internet sitesinde bunu koyar...

Cevap: Arkadaşlar Roland GW-8 org için version 3 dosyası sanırım internete sızmış...

.
Sayfa bir depolama sayfası doğrudur. Ancak üyelik istiyor. Ücretsiz üyeliği 14 gün veriyor fakat yinede girebilmek için ya paybal hesabı yada kredi kartı istiyor. E tabi bunlarda internette sakıncalı durumlar.

ben yine de roland'ın sitesinden resmi açıklamayı beklerim.eğer version-3 çıkıyorsa onu açıklayacak olan roland'ın resmi sitesidir...benim görüşüm budur.

Fazla beklentiye girip aletinizden soğumayın. Çıkacağı zaman avrupa forumlarında mevzu edilir..

Roland Gw8 V3diye bir yazılım henüz piyasada yok.

sık sık arandığı için arama motorlarında gözüküyor çünkü o sayfadaki hiçbir versiyon bilgisi klby tı bir diğerini tutmuyor.cıkacak olsa roland kendi sitesinde mutlaka bunu yayınlıyacaktır beklemek lazım.

benim bu konudaki görüşüm roland firmasının gw8 ile ilgili bir güncelleme düşüncesi ve çalışması var ise 2010 sonuna kadar bu güncellemeyi yapar eğer böylebir planları yok ise 2010 senesi bittikten sonra gw8 e bir güncelleme yapılmaz artık...