• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar semih zeki tuncer adındaki üye beni dolandırmışdır.

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 46
  • Görülen : 9K
Cevap: Arkadaşlar semih zeki tuncer adındaki üye beni dolandırmışdır.

daha evvel ilanına yazmıştım tehlikeli olduğunu.

yalvaçlı muhammet yusuf karahan bu.

sitede çok kişiye numara çekti.

en son güya mahkemeye verecekti siteden irfan kayalı yı :)

eski nicki efesblue dir....

semih zeki nicki banlandı inadına yine semih zekii diye nick ile hesap açtı...
SEMİH ZEKİ erkek akardeşinin adıdır.
belki de o yapıyordur bu işleri...

sitede çok kişinni facesinde de eklidir bu şahıs...

ekli olanlar faceden silsinler bunu

yakında benzetirler bunu....

Moderatör tarafında düzenlendi:

geçmiş olsun sinan kardeşim keşke alet gelmeden parayı yatırmasaydın neyse çok geçmiş olsun

geçen sene de or 700 satıyorum diye birini dolandırmıştı.

Abi kendisi Muhammed Yusuf Karahan'dır. Ben o sahte ilanı sahibinden.com'da görmüştüm ah keşke buraya konu açıp uyarsaydım buradakileri.

Geçmiş olsun. Bu tip olaylar son zamanlarda sıkça yaşanmaya başladı. Ben de ikinci el ürünleri çok araştırdım güvenemedim, gittim sıfır olarak mağazadan aldım. Keşke sen de mağazadan ya da daha güvenilir yollardan falan alsaydın. Senin adına üzüldüm. Umarım hayırlısı olur.

üzülerek söylüyorum aynı kişi benide dolandırdı or700 var diye.muhammed yusuf karahan lı diye tanıttı kendini.inşallah muhammed adı onu ve ailesini çarpar Allahtan tek isteğim bu kişi için bu.annesi sakat babası özürlü olur inşallah.kimse böyle deme demesin gerçekten anasını s....ğim hak ediyor yazık onca para topla boğazdan cocuklardan kıs,gelsin o.çocuğunun biri seni dolandırsın.polis hiç birşey yapmıyor baş vurduk ilgilenmediler bile böyle bir ülkede yaşıyoruz işte.ne diyelim Allah onun canını yakar inşallah.ayrıca geçmiş olsun kardeşim acını paylaşıyorum

Öncelikle çok geçmiş olsun. Maalesef kanı bozuk olanlar çoğaldı. İnsan kime güveneceğini şaşırıyor. Umarım en kısa sürede zararını telafi edersin. Yinede hukuki yoldan şaşma. Sevgiyle kal.

hukui yol çözüm değil maalesef başvurduk sonuç alınmıyor ilgilenilmiyor ruhi hocam.hergün bedduam sürecek bu kişiye

Semihzeki okadar demolar yayınlamıştı s650 ile ilgili valla yaptıysa yazıklar olsun.

ŞAHSIN KENDİSİYLE BUGÜN KONUŞTUK YAPTIĞI HATAYI KENDİSEDE ANLADIĞI İÇİN PARANIN BİR KISMINI HESABIMA YATIRDI DİĞER KISMINIDA YARIN SAAT 10a KADAR YATIRACAĞINI BİLİDİRDİ BENDE ONA SÖZ VERDİM RESİMLERİNİ SİTEDEN KALDIRDIM KARAR ONUN GERİSİNİ KENDİ BİLİR.