• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

arkadaşlar sx3000 için disket yerine usb cihazı çıktı ve takılmaya başlandı hayırlısı

canercorlu

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
arkadaşlar hamit beyle tlf.da görüştük kendisi bilgi verdi ve sonunda sx3000 için disket sürücü yerine usb aparatı geldi ve isteyen taktırabilir fiyatı da makul seviyede

Cevap: arkadaşlar sx3000 için disket yerine usb cihazı çıktı ve takılmaya başlandı ha

ben 2 yıl önce ebaydan alıp kendim takmıştım

Cevap: arkadaşlar sx3000 için disket yerine usb cihazı çıktı ve takılmaya başlandı ha

Bende usb emulatör kullanıyorum çok kolaylık oluyor laptop kullandığım için sx3000 ile veri aktarması zor oluyordu şimdi problem yok

sx3000 yeni model bir cihaz değil mi ki, usb niçin yok arkadaşlar.

arkadaşlar sx 3000 batı version olarak avrupada epeydir var olan bir aletti,sonradan modifiye edilip türkish olmuştur.floph disket olayı normaldir,ama usb emulator olayı çok yararlı bir olaydır,yanlız merak etdiğim şudur,ketronun bütün modellerine harddiks dönüştürücü cf kart,yada sd kart kullanılırmı onu bilmiyorum,paylaşan olursada sevinirim,saygılarımla

Valla arkadaşlar ben tünel müzikten sıfır sx3000 ni geçtiğimiz cumartesi günü aldım Aldığım zaman disket sürücü yerine usb sürücüsü taktırdım hamit bey gereken ilgi alakayı fazlasıyla gösterdi. usb gayet güzel sorunsuz çalışıyor. Yanlız sx3000 nin çok özellikleri var benim sx3000 ni tamamen çözmem epey zaman alacak gibi :)

fiatı nedir acaba

korg is35 e disket sürücü yerine usb takılıyormu geçen bir yerde korg i30a takıldığını okumuştum

korg is35 e disket sürücü yerine usb takılıyormu geçen bir yerde korg i30a takıldığını okumuştum

bütün marka model orglara takılabilir

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri