• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

arkadaşlar tavsiyelirinizi bekliyorum acil

damlalar67

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA300
korg pa50-pa50sd-pa55-pa55tr-pa60 hangisinde rtim ve ses sıkıntısı çekmem veya hangisini tavsiye edersiniz ?

Cevap: arkadaşlar tavsiyelirinizi bekliyorum acil

Içlerinden en işe yarar alet pa55tr

Pa50sd de hakkında bilgim yok ama oda galiba sample iyi bir alet olabilir araştırmak lazım

pa55 tr pekala aranızda pa500 tr bordo renkli varmı sahibinden.com da rastladım ?

pa 500 alman daha mantıklı olur bence

Pa500 Bordo renk olanı Persian modelidir. Yani İran için üretilmiştir.

o seceneklerde en mantıklısı pa60 pa55 teneke alet resmen pa60 hatta kartlı alırsan aynı pa80 gıbı olur

bana kalırsa hiçbirine bulaşma biraz daha bekle üstünü tamamla pa500 yada pa600 pa600 alırsan uzun zaman kullanırsın.

Ben korg pa55tr kullandım sakın alma bence , yinede alırsan ondan sonra yine konuşalım:) hatta diğerleride pa60 hariç aynı, pa60 tada set yok cevo nu kartsız setine mahkum kalırsın. pa500 bunlardan daha iyi tr olanı ama. Bu arada sana pa55 ile ilgili geçen sene yılbaşında bir macera anlatayım:

yılbaşı programında ilk sahneye ketron sx3000 ile ben çıktım saat 8 den 10 a kadar çaldım sonra arkamdan bir bayan ve bir erkek solist ve orgçusu çıkacaktı. Ben programı bitirdim tabi milletin ve diğer çalıp söyleyeceklerin kulağı sx3000 in muhteşem sounduna alıştı. Ben sadece orgu kaldırdım, jaklar falan mixer ayarlarını hiç ellemedim, sonra pa55 i taktılar tesisata sonra ne oldu dersin:) bir iki giriş müziği falan çalmaya başladı orgçu bu arad solist i çağırdı falan beni çağırdılar ne desinler: kardeş niye mixerin ayarlarını bozdun ses berbat çıkıyor, ben gülerek yaw kardeşim ben ayar falan değiştirmedim sorun senin teneke takır tukur pa55 te dedimsede inanmadılar, o zaman kendi ayarınızı yapın dedim ama ne mümkün rezil oldular müşteriler bulsalar beni tekrar çıkaracaklardı sahneye:D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Listeden alınacak vara pa55 arkadaşım ancak liste dışına çıkıp birazcık daha para veririm dersen pa600 den şaşma pa500 felan hikaye