• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar yamaha a1000 acil yardım

onursenel18

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
arkadaşlar hafta sonu birinden Yamaha a1000 alacağım a1000 hakkında hiç bir bilgim yok nelere dikkat etmeliyim çipli ve çipsizi arasında ne fark var alacağım org çipsiz birde disket sürücüsünü deneyeceğim nereden set bulabilirim ve orga nasıl yükleyebilirim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Cevap: Arkadaşlar yamaha a1000 acil yardım

bütün tuş takımını incele ses veriyormu düğmeleri incele çalışıyormu.disket sürücü kısmını disketle denemen gerekiyor.Formumuzda yamaha bölümümde A1000 kısmında bolca set var.
Birkaçtane indir ve diskete yükle sonra cihazda test et.Çiplide +ses ve ritim yüklüdür anlamak için sol üst köşedeki ilk arapça kısmına gir oada türkçe ritimler varsa çiplidir.Hayırlı olsun...

peki hocam çok teşekkür ederim bilgilendirdin beni 780 tl ye alacağım fiyat uygunmudur ne dersin .

Çalışmayan aksamı yoksa gayet uygun..

setleri burdan siteden indire bilirsin

orgu aldım çalışmayan hiç bir aksamı yok arkadaşlar berk kardeş setleri direk diskete atıp sonra ne yapacağım