• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlasr acilll yardımmmmmm !!!!!

uğur demirel

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800 256 MB RAM+DAVUL
Korg pa800 klavyeme sıfırdan toplama set yapmak istiyorum herseyı sıra sıra dizerek.bunun için format atıp formattan sora alıcam ritm ve kıtlerı dizmeye basladım sıfırdan.ama daha 10 kit dizdigım halde set 155 mb olmus.bunun cevabı nedir.mesela 64 mb set te kıt full oldu anca 64 mb oluyo.kıtlerde yuksek mb degıl. Hepsı normal 1.7 1.8 2.1 o cıvarlarda

Cevap: Arkadaşlasr acilll yardımmmmmm !!!!!

valla bu durumda bir anormallik var eğer ram ınız 64 mb ise 155 nasıl olur o işte bir terslik var benimde buna benzer bir olay geldı basıma pa900 de sample olsun drum kit olsun ram dolu diyordu 165 mb set baska hiç birsey ekliyemiyordum orga format attım seti tekrar yukledim sonra düzeldi ekleme yapabiliyorum

yüklediğin seti ayrı bir usb ye at ve içini incele bakalım hangi dosyalar yüksek mb de.belkide setin içinde farklı dosyalar olabilir..

yok abi format atıp boş halde iken yuklemeye basladım en bastan sadece 10 tane faşlan kıt 5 10 ses vardı o kadar

155 nerden görüyorsun nereye bakıyorsun ..

senın ram kaç mb 256 mı yoksa 64 mü
birde o seti bana gönder bı bakayım .. veya setin ismi ne indireyim..

gerek kalmadi bos basladgm icn cok yer kapliyo 45 50 mb bi setin ustune devam edicm

boş başlamakla alkası yok bence yanlış olan bir şey var setin ismi nedir..

bnm kndi kullandigim setti onun ucinden begendklerimi alip elmdeki digrr setlerden eklemeler ypcktm ama daha sifirdn 10 kit yukledm birazda sample 155 mb olmus