• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

artik benimde demom var:)

delikadir

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha tyros 4
arkadaslar,burhan abime defalarca dedim calamiyorum diye fakat inanmadi bana bir demo yap dedi.calistim cabaladim bu kadar oldu 3 gunde :D

elestiriye herzaman acigim fakat klavye calma,nota,akor konusunda hicbir bilgim yok kafama gore yaptigim birsey oldugunu onceden belirteyim.

Ekli dosyalar

• ne faydasi var.mp3
    1.1 MB · Görülen: 230
Cevap: artik benimde demom var:)

ritim seçimin yanlış olmuş ama zamanla gelişir onlar..Keşke daha basit bi aletle başlasaydın.. ben 4 senedir a3ootr ile devam ediyorum izlemişsindir belki bi kaç videomu :) bu parçayı senin için video ile çekip atayım üstadım... Başarılar güzel çalışma

kromatiğin gelişmiş hocam. ritim seçimi falanda zevk meselesi nasıl hoşuna gidiyosa öyle yaparsın odagelişir zamanla... azimin elinden hiçbirşey kurtulamaz.. daha kolay geçebileceğin parçalarla hızlanırsın sonra bu tarz parçalara devam edersin. başarılar...

arkadaslar,burhan abime defalarca dedim calamiyorum diye fakat inanmadi bana bir demo yap dedi.calistim cabaladim bu kadar oldu 3 gunde :D

elestiriye herzaman acigim fakat klavye calma,nota,akor konusunda hicbir bilgim yok kafama gore yaptigim birsey oldugunu onceden belirteyim.

hocam bilmemek kötü bişey değildir,yeni başlamışda olabilirsiniz,bence elinizden geldiği kadar demo yapıp burada profesyonel arkadaşlarımızdan tavsiye öneri alarakta kendinizi geliştirebilirsiniz,sizin açınızdan daha güzel olur,

bu arada ritim seçiminiz yanlış olmuş,benim bile bi sürü eksiğim var ama zamanla halletmeye çalışıyorum

hocam bu parçayı 6/8 ritimle çal..

arkadaslar zamaninizi ayirip bu guzel yorumlari yaptiginiz icin cani gonulden hepinize teker teker tesekkur ederim.onerilerinizi dikkate alacagim.

delikadir hocam sen çalınca banada istek bi heves geldi :) 3-4 gündür cihazı açtığım yoktu.. bende bu parçayı duymuştum ama hiç aklıma gelipte 4 senedir çalmadım :) 3-4 lük ritimle çaldım bende

yakında ellerin füze gibi olur merak etme abi paylaşım için teşekkürler

Valla bence en zoru başarmışsın.. 6/8 lik bir parçayı arap ritim ile çalmışsın...