• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

artik benimde demom var:)

Cevap: artik benimde demom var:)

sevgili şenlikçi arkadaşım bildiğine şüphem yok ama dalgınlık olmalı parça 3/4 slm

hocam uyarin icin tesekkurler bende 6 8 lik ritimle calmaya calisiyodum olmuyodu:D:D

duzeltiyorum 6 8 le biraz uyuyodu amma 3 4 lukle hepten sapitti hocam parca :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

sevgili şenlikçi arkadaşım bildiğine şüphem yok ama dalgınlık olmalı parça 3/4 slm

haklısınız hocam şimdi düşündüm 3/4 parça aklımda öyle kalmış.

ama 6/8 bence arap 4/4 den daha iyi gider yinede ;) :D

ilk demon hayırlı olsun delikadir.artık gerisi gelir.dahada güzel olarak bence.

arkadaslar,burhan abime defalarca dedim calamiyorum diye fakat inanmadi bana bir demo yap dedi.calistim cabaladim bu kadar oldu 3 gunde :D

elestiriye herzaman acigim fakat klavye calma,nota,akor konusunda hicbir bilgim yok kafama gore yaptigim birsey oldugunu onceden belirteyim.
frden slmlar kadir yeni geldim eve gec yazdim oyuzden evet bak insani tesvik edrsen oluyor demekki guzel olmus burda demo yapanlarin hepsi 4x4 luk olmuyor ama amac paylasim oyuzden emeklerine saglik devani bekliyoruz

frden slmlar kadir yeni geldim eve gec yazdim oyuzden evet bak insani tesvik edrsen oluyor demekki guzel olmus burda demo yapanlarin hepsi 4x4 luk olmuyor ama amac paylasim oyuzden emeklerine saglik devani bekliyoruz

hosgeldin burhan abi sana soz verdigim icin calistim cabaladim ancak bu kadar yapabildim kusura bakma.demo yapmam icin tesfik ettigin icinde ayrica tesekkurler. yorum yapan yapmayan arkadaslarada ayri ayri tekrar tesekkurler.
bundan sonra ogrenmeye devam karari aldim ne kadar surer bilemem tabiiki:D
eger bir baska demo yapabilirsem paylasirim herkese sevgiler saygilar selamlar.

hosgeldin burhan abi sana soz verdigim icin calistim cabaladim ancak bu kadar yapabildim kusura bakma.demo yapmam icin tesfik ettigin icinde ayrica tesekkurler. yorum yapan yapmayan arkadaslarada ayri ayri tekrar tesekkurler.
bundan sonra ogrenmeye devam karari aldim ne kadar surer bilemem tabiiki:D
eger bir baska demo yapabilirsem paylasirim herkese sevgiler saygilar selamlar.
yaparim deme yap bekliyoruz basarirsin sen bak olmus isde okadar hata sutde bile olur o bile bazen eksir oyuzden devam

Bence çalamıyorum diye birşey yok."Çalışmıyorum" diye bir şey var :) müzik kulağınız var bence devam edin kolay gelsin.

kimse profosyenel dogmuyo hocam zamanla hersey oluyo yeterki iste bende demolar yapip paylasiyorum bende acemiyim