• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arzu & Kamber Pa900 Trakya Zurna Demo

• Konbuyu başlatan İlker
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 3K

İlker

Usta Piyanist
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 80
Dün gece Pa900 'de editlediğim Trakya Zurnayı sizlere dinletmek için hazırladım demoyu..Gece saat 2 civarı falandı kısık sesle bu kadar oldu çalışıma takılmayın..İyi veya kötü yorumlarınız önemlidir..
İyi dinlemeler

Cevap: Arzu & Kamber Pa900 Trakya Zurna Demo

Hocam ellerine sağlık. Arzu ile Kamber çalan sayılı müzisyenlerdensindir. Arzu ile Kamber'i çalmayı geçtim insanlar bile istemiyorlar artık. Güzel Trakya'mın güzel sound'unu tekrar duymak çok hoşuma gitti. Çalışmalarının devamı dileğiyle.

Hocam ellerine sağlık. Arzu ile Kamber çalan sayılı müzisyenlerdensindir. Arzu ile Kamber'i çalmayı geçtim insanlar bile istemiyorlar artık. Güzel Trakya'mın güzel sound'unu tekrar duymak çok hoşuma gitti. Çalışmalarının devamı dileğiyle.

Trakya ve Rumeli ezgileri bambaşkadır..Çok özen gösteremedim emirim saat gece 2 'de ancak bu kadar oluyor.. :)
900 'ü işliyorum yavaş yavaş..Demolarım devam edecek kulağına sağlık dinlediğin için senden de yani çalışmalar bekliyoruz..Şu 900 'ün cüneyt ertaç setine bir kaç roman ritmi yazda kullanalım :D Saygılar

Eline hemşerim

Hemşerim ellerine, emeğine sağlık.
Bi de Arnavut Gaydası patlat da şenlenelim..

Sevgili İlker kısık ses bu ise normal seste Allah komşularınızın yardımcısı olsun :) .Ellerine sağlık çalışman için.Saygılarımla

ilker zurnalar harika geliyorda ritm biraz ters olmuş sanki tam oturmamış...

eline sağlık ilker yola dewammmm

Zurna çok iyi editlenmiş.