• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

askin nur yengi - susma hucum kayit

ugurtheorca

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pA500TR

selam arkadaslar 3 gundur ates ve hastaliktan gozumu acamiyorum. Sabah aksam igneyle deliyorlar:) az once hastaneden gelirken igne sizisiyla, bu sarkiya denk geldim:) hosuma gitti. Tek kulagi tikali, atesten yanarken duymaya duymaya caldim biseyler:) muzik sevgisi iste:) beceremesekte seviyoruz.. Hatalarim vardir, saglam kafayla dinlesem iyi olurdu ya, affola

Cevap: askin nur yengi - susma hucum kayit

emeğine sağlık hocam.. paylaışm için teşekkürler.. (geçmiş olsun demeyi unutuyordum)...

Cok sagolun..

gecmis olsun ugur abi memleket gibisi yok ugur abi dis ulkelerden kaptin sifayi galiba :)AKORLARI YALNIŞ BASMIŞSIN ABİ SAYGILAR...

Cok sagol kardesim. Yok bu kez havuzdan kaptik. Bir aksam kloru az atmislardi, hissettim suda bir tuhaflik var. Ertesi gun hastayim:) deli gibi yuzunce zayiflicaz die:)

akorlarda haklisin. da bu akorlar vardi ama notalar uymuyor. Zaten en buyuk sikintim bu. Bu sitede olan akorlar ya la karar, ya da mi karar. E hic bir sarkici okumazki boyle basit kararlardan. Askin orjinal klibinde re karar okuyo. Benim cikardigim notalarla akorlar tutmuyo o zamanda:)

Transpozeden re ye cek ben mı kararı kurdı sarkıları calıyorum ornek evlı ve cocuklu sarkısı ladanmı okumus cdyı takıyorum demet ladan okusun sen mı kararı cal transpozeden laya cek ama ben temelınden ogrenıyım dıyosan butun karar seslerını ogrenıcem dıyosan col zorlar hocam