• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Assignable slider

• Konbuyu başlatan Fth20
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 4K

Fth20

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg PA800
Assignable slider YARDIM

Arkadaslar,

Bu pa800e assignable sliderlar ne ise yariyor ? Oynayinca ses kisiliyor vs vs tam anlamadim.bunun normal ayarlari nedir ? nerde tutmam lazim bunlari. Tskrler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Assignable slider

Volume butonun en sagindaki iki taneyi kardes. Uzerlerinde assignable slider yaziuor

3. uncu mıkrofon taktıgın zaman onun sesını kısıp açıyor en sondakı de ensturuman sesı ynı klavyede sectıgın sesın açma kapama tusu ses volumu yanı ayrı o

Sagolasin kardes. Peki dugmelerin sagindaki slider modu ne ise yariyor. Uc tane secenek yapabiliyor burada. Mic, assign a, assign b. Tskrler

Hahahahaha. Sende standart hangiside duruyor ?

valla o degısınce hc bı fark goremedım :D öle solyım 1 sene oldu kullanalı

Baska bilen yok galiba ?

Pa 800 üm yok ama "assignable slider" adreslenebilir sürgü anlamına geliyor. Sx3000 dede vardı. Yani anladığım kadarıyla assing1 ve assing2 ye menüden ayar yapılıyor. Daha doğrusu görev atanıyor. örn, volume, efekt, akumpanya vs. Daha sonra seçtiğin mod neyse assing1 veya 2 o ayarlarla kullanabiliyorsundur. Mic modu ise mikrofon giriş yada çıkışlarını kontrol (efektlerinide olabilir tabi) ediyordur. Ama bunların hepsi varsayım :)