• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

audya 5 acil

Cevap: audya 5 acil

Teşekkürler Necdet, verdiğin bilgiler için şimdi deniyecem, bir sorum daha olacak, bütün seti yükledim diyelim ve sadece 64 mb lik dosyaları tek okuyor ve ram takıldıktan sonra seti yükleme işlemi sil baştanmı olacak yoksa yüklemiş olduğum set hafızanın genişlemesiyle beraber otomatıkmi dolduracak, yanlış birşey yapıpta bir yerleri hasara uğratmayalım, aydınlatırsanız sevinirim. Tşk.

Siz seti hardiske attınızmı? eğer attıysanız otomatik yükleme dosyalarınıda atmışsınızdır..onların otomatik yüklenmesini iptal edin..kendi setinizi oluşturup otomatiğe alın..ram geldiğinde sizin yaptığınızı kapatıp eskileri otomatiğe alınca setin tamamı yüklenmiş olur..

Ben seti harddiske attım, fakat tek tek yükleyemedim otomatik olarak yükledim. Sizde bu setin 64 mb lik hatırladığım kadarıyla Audya RBK veya BRK uzantılı dosyası varsa özelden gönderebilirmisiniz. İlginize şimdiden çok teşekkür ederim.hafta sonuna kadarda biraz pratik yapmam gerekir.