• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

audya 5 acil

piyanist-75

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Slm arkadaşlar, ben almanyada kalıyorum bir almandan audya 5 aldım. Taşkın seti aldım fakat 128 mb ram 2 hafta sonra gelecek, simdi 64 mb bir set arıyorum, bulamazsam en az 4 düğün prgmını iptal etmek zorunda kalacam, lütfen çok acil teşekkürler.:confused:

Cevap: audya 5 acil

Taşkın abiye ulaşın derim...

Taşkınla görüştüm, fakat oda bütün çalışmalar.128bm lik ram üzerine yapıyorum dedi.

tünel muzikte yokmuymuşki 64mb set. illaki vardır.

bu aletın fabrıka turk rıtmı yokmu pa800 gibi olmadı laptop la kıvırcan yada md acıp ustune okıycan forumlara bk set vardır

Piyanist -75:

Elinizde olan 192 mb lık setin içinden kendinize 64 mb bir set oluşturmanız mümkün..

size tavsiyem, setin içinde bulunan davul setlerinden (böylece tüm ritmler çalacaktır) ve kullanacağınız gerekli olan beş on ses sesten oluşan bir set oluşturun..ayrıca yine taşkın sette bulunan loop ritmler var onlar bildiğiniz gibi ram den kullanmıyor,bu ritmleride kullanabilirsiniz.. bir saatlik uğraşla istediğiniz boyutta set oluşturmanız mümkün..

cihazınız hayırlı olsun..kolay gelsin..

Necdet Doni

ama içinden rıtm alması ıcn ılk once setı yuklemesı gerekmezmı dırek çekıylormu yuklemeden

ama içinden rıtm alması ıcn ılk once setı yuklemesı gerekmezmı dırek çekıylormu yuklemeden

evet istediğiniz ses ve davul setini, setin içinden manual olarak yükleyebilirsiniz..setin hepsini yüklemeye gerek yok..

Arkadaşlar taşkınlada görüştüm bir kıt 10 mb en az 3 veya 4 kit koyabilirsin dedi. Sitede Türk seti paylaşılmış zaten neden kaldırılmış anlayamadım, en azında benim gibi Audyayı alan ortada kalmasın diye. seti daha önce indirenler tekrar paylaşsa ne olur sanki

piyanist-75

Seti inceledim bütün davul kitlerini yükleseniz 35 mb yer kaplıyor yaklaşık 30 mb da ses için yer kalıyor..kalan ram ortalama 2 veya 3 mb ile yaklaşık 15 entruman alır ki zurna ney klarnet gibi dosyalar 100 kb filan yer kaplıyor bu durumda 50 tane de enstruman yüklersiniz..

işinize karışmak gibi olmasın ama, bence deneyin..ben o şekilde kullanıyorum..

Necdet Doni