• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Audya 5 Kısa Halk Demo

islam01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ketron xd9 plus4
Audya 5 ile yaptığım kısa bir halk müziği demosunu sunuyorum. Yorumlarınızı eklersiniz.

Cevap: Audya 5 Kısa Halk Demo

güzel çalmışsın islam,eline sağlık.ama çok sinirlendim demodaki sesleri duyunca.yaw jet uçaığı gibi bir alete halen eski x9 sesleri veriyolar.yuhhh diyorum ya....bu arada islam tünlle irtibata geç,set yapıyodu beytu ve ekibi,sor bakam ne oldu diye.sözde eylülde bitcekti....

mukemmel bi alet ama iste gelgor ki Yasar abinin dedigi gibi eski ses ve ritimleri kullanacaksan ne anladik bu isten tuplu Ferrari gibi ...
umarim el atarlar bu cihaza diyecem ama malesef bununda kaderi tyrosun kaderi gibi

Valla Yaşar abi inanırmısın Tünel Müzik 2 yıldır benim başımı bağlıyorlar hep set 1 ay içinde çıkacak diyorlar artık gerçekten bıktım. Esnaflık böyle olmaz milletin başını bağlamak ile yürümez bu işler. Set sanırım yalan oldu.

bir arkadas set hazirliyordu ama isten cikarilmisti sonar baskasi el atti dediler ama kim bilir ne oldu...

Valla Yaşar abi inanırmısın Tünel Müzik 2 yıldır benim başımı bağlıyorlar hep set 1 ay içinde çıkacak diyorlar artık gerçekten bıktım. Esnaflık böyle olmaz milletin başını bağlamak ile yürümez bu işler. Set sanırım yalan oldu.

benide 3 yıl böyle oyaladılar,en sonunda nefret ettim bıraktım ketronu,ama halen ketrona olan sevgim bir başka..