• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Audya türk müziği seti.. Download...

• Konbuyu başlatan doni
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 17
  • Görülen : 8K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doni

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.duobombastic.com
Enst.
Audya & SD1
Arkadaşlar,nihayet fırsat bulup hazırlamış olduğum Türk paketini paylaşıma sunuyorum...

paket içerisinde;127 adet Türk sesi,16 adet davul seti ve 460 adet ritm mevcuttur..ayrıca bu ritmlerin çalınabilmesi için gerekli bir adet usd dosyasıda paket içerisindedir..

ritmler ketron xd9 ve sx3000 serilerinden konvert edilmiştir.verdiğim ins formatındaki sesler ve davul kitleri Tünel müziğin çalışmasıdır...

konvert edilen ritmlerde akumpanyalarda türk sesleri kullanmadım.. arzu eden ins leri yükleyip editleyebilir..

yaklaşık 6 aylık bir çalışmanın ürünüdür ve çok emeğim vardır...verdiğim link kendi web sayfamın linkidir..silinme gibi bir sorun yoktur...

audio looplardan oluşan ritmler pakete dahil DEĞİLDİR...başkalarının emeği olması ve boyutundan dolayı paylaşamıyorum...

kullanımla ilgili gerekli açıklama paket içerisindeki "KURULUM" dosyasında var.yinede bir sorunuz olursa yanıtlarım...

ritmleri daha önce posta ve mail yoluyla yolladığım arkadaşlar ritmleri bu paketle değişsinler yaklaşık 100 adet yeni ritm ve bir takım düzeltmeler bu pakette yapıldı...

İns sesler ve davul kitleri daha önce yayınladığımla aynıdır pakete sadece ritmler ve usd dosyası eklenmiştir..bu dosya doğru yüklenmezse davul setleri yanlış çalacağından çok önemlidir..

Audya dışında başka bir cihaz ile KULLANAMAZSINIZ..uyumlu değildir...
GÜLE GÜLE KULLANIN...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Audya türk müziği seti.. Download...

Emekleriniz ve paylaşımınız için çok teşekkürler.

Türkiye , sizler de olmasanız bu cihazın adını unutacak ; hatta varlığı bile duyulmayacak...

Türkiye'de neredeyse tamamen yalnız bırakılmış bir cihaz...

Selâmlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Elinize sağlık hocam.Audya ilerde ilk fırsatta alacağım cihazdır.muhteşem makina.ama bizler için çok pahalı.Sizin gibi üretken ve paylaşımcı müzik dostları sayesinde audya hak ettiği yeri alacaktır.selamlar

audyamız olmasada paylaşım ve emeklreiniz için teşekkürler

doni üstadım çok değerli ve faydalı bir çalışma olmuş elinize sağlık
ayrıca bunca emek verilen bir çalışmanın paylaşılmış olmasıda çok önemli ve değerli
bende audya olmasada bu paylaşımdan faydalanabileceğim.

çok teşekkürler hedef audya

Link kaldırılmış? Linki tekrar ekleme imkanınız var mı?

Cevap: Audya Türk müziği seti.. Download...

Arkadaşlar,nihayet fırsat bulup hazırlamış olduğum Türk paketini paylaşıma sunuyorum...

paket içerisinde;127 adet Türk sesi,16 adet davul seti ve 460 adet ritm mevcuttur..ayrıca bu ritmlerin çalınabilmesi için gerekli bir adet usd dosyasıda paket içerisindedir..

ritmler ketron xd9 ve sx3000 serilerinden konvert edilmiştir.verdiğim ins formatındaki sesler ve davul kitleri Tünel müziğin çalışmasıdır...

konvert edilen ritmlerde akumpanyalarda türk sesleri kullanmadım.. arzu eden ins leri yükleyip editleyebilir..

yaklaşık 6 aylık bir çalışmanın ürünüdür ve çok emeğim vardır...verdiğim link kendi web sayfamın linkidir..silinme gibi bir sorun yoktur...

audio looplardan oluşan ritmler pakete dahil DEĞİLDİR...başkalarının emeği olması ve boyutundan dolayı paylaşamıyorum...

kullanımla ilgili gerekli açıklama paket içerisindeki "KURULUM" dosyasında var.yinede bir sorunuz olursa yanıtlarım...

ritmleri daha önce posta ve mail yoluyla yolladığım arkadaşlar ritmleri bu paketle değişsinler yaklaşık 100 adet yeni ritm ve bir takım düzeltmeler bu pakette yapıldı...

İns sesler ve davul kitleri daha önce yayınladığımla aynıdır pakete sadece ritmler ve usd dosyası eklenmiştir..bu dosya doğru yüklenmezse davul setleri yanlış çalacağından çok önemlidir..

Audya dışında başka bir cihaz ile KULLANAMAZSINIZ..uyumlu değildir...
GÜLE GÜLE KULLANIN...

Size zahmet linki tekrar yenilermisiniz. Bu hafta audya 5 almayı düşünüyoruz. Linki tekrar yenilerseniz memnun kalırız.

Ketron audya için şimdiye kadar sadece bir paylaşım yapılmış onu da indirmek istedik nasip olmadı link ölü. Site adminleri o zaman konuyu kaldırsın boşuna yer kaplamasın sitede.

Ketron audya için şimdiye kadar sadece bir paylaşım yapılmış onu da indirmek istedik nasip olmadı link ölü. Site adminleri o zaman konuyu kaldırsın boşuna yer kaplamasın sitede.

ne kötü değilmi...sadece bir paylaşım yapılmış !!!sizde onu istiyorsunuz ve bir Allahın kulu "bende var yükleyeyim" demiyor..ve kimsede bir şeyi paylaşmıyor..orgu satanlar dahil...

işte o yüzden linki kaldırdım..orgu alınca mesaj atın özelden size link yollarım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...