• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Audya Türk müziği seti

Cevap: Audya Türk müziği seti

benim şahsen audyam olsun buna türk seti yapana teşekkür etmeyi bırak elini öperim. çünkü bence bu cihaz süper bişey bunu işledikçe koskoca orkestra elinizin altında demektir. doni arkadaş gördüğüm kadarıyla sağolsun ketrona alaka gösteriyor.isterse menfaati olsun.çünkü emek işi bu karşılığı olsada haktır.

ketronu keşke iyi bir distrübütör alsada şu sıkıntıdan kurtulsa müzisyenler.kimse destek bulamıyor doğru dürüst.

selam sayin hocam mümkünse linki atarmisin alet bos bos bana bakiyor evde Necdet DONİ hocam yardim. simdiden tesekürler yardimlar icin.

Lütfen Taşkın Münir Akgeyik ile veya Tünel müzik ile son çıkmış ve ücretsiz dağıtılan set için irtibata geçin

audya nednen bukadar ılgısız kaldı hıc anlamadım gıttı

Audya ilgisiz kalmadı Taşkın devamlı üzerinde çalışıyor ve güncellemeler yayınlanıyor ama bu iş bir sosyal platform sitesi üzerinden Audya kullanıcıları ile paylaşıldığı için siz duymuyorsunuz sadece..

Doni herkonuda haklı... kapan kaçıyo .... gerek yok ;)

ben seti yeterli bulmadım drum kit yok en buyuk sıkıntı bu he birde pad olayı yok bu alette bir ses editlemek bile işkence korg alışmış birisi camdan aşşağı atar bu makinayı bakalım sonumuz ne olacak doni hocam elinde set varsa sevabına verde bizde birşeyler yapalım kit yuklenmiyor mecbur ellerimiz acık taskına bakıyoruz ama işin doğrusu ben gelecek göremedim audyada

Benim yeni bir set yapma gibi bir imkanım yok maalesef..Audya üzerindeki çalışmaları Tunel müzik ve Taşkın yürütüyor..Lütfen onlarla irtibata geçiniz..