• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Audya5 Merak Edenlere Bekleyenlere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Audya5 Merak Edenlere Bekleyenlere

Konu ilginç hal almış.Nejdet hocam kesin bilgilerle konuşuyor ancak bu arap ülkelerinde vegaya set yapılmasından hareket edersek işin olur tarafıda yok değil.ketron firmasının rekabet gibi bir derdi yok italyanın güneyinde ancona da küçük bir aile şirketi.solton serilerinden audyaya kadar ürettikleri orgların temel özelliği çok kaliteli sample okumaları ve sağlamlığı.batıda müzik yapanların klavyeden beklentileri bizim müzisyenlerinkinden çok farklı, tamamen müzik kültürü ile alakalı bir durum.Böyle oluncada Türk kullanıcılar diğer markaların sunduğu yenilikleri extra özellikleri ketronda da arıyorlar ama firmanın böyle bir rekabet kaygısı yok.Belkide bizim bilmediğimiz yeni yaklaşımlara girip cihazı kullanıcılara açık hale getirecek yöntemler geliştirdiler.umarım arkadaş iddalarını gerçekleştirir

Her firma herşeyi yapıp tüm müşterileri kapmak ister ama kapasitesi yetmez. Bizdeki bu anlayış hatalı....Efendim isteseler yapar....Yapamaz....Ketron firması da herşeyi yapamıyor....İthalatçı firmanın hiç bir kusuru yok.....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yorumlar için sağolun..
Ama buradaki esas mesele Ketronun neyapıp yapmadığı değil,bu arkadaşın desteksiz sallaması (kibarlığımdan yalan söylemesi demiyorum )..sadece bu yüzden 13 mart a kadar konuyu canlı tutacağım..

Arkadaşlar konuyu tamamen kapatıyorum ve daha sonra sileceğim tamamen burda reklam yapılıyor buna müsade edemeyiz hasang bey set reklamı yapmak istiyorsanızda site ile anlaşma yaparsınız reklam için izin alırsınız reklamınızı yaparsınız konu kapanmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...