• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Audya5 Merak Edenlere Bekleyenlere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Audya5 Merak Edenlere Bekleyenlere

arkadaşlar terbiyenizi takının size insanlık yaramıyor bakın dalganızıa zaten yıllarca ketrona o olmaz bu olmaz bu çok para tutar bu bilmemne yeter artık çıkarın bu at gözlüğünüzü ben iim harici bu set olayını ele aldım heves ettim konuşmalarınızdan sıkıldım destek göreceğime o olmaz bu olmaz setime devam edicem arkdaşlar ama siz aynı şekilde devam edin bu sayfa benim için bitmiştir mumla ararsınız bu seti bundan sonra yazdıklarınıza cevap vermiyorum her kez baksın dalgasına set çıktı içimden kardeşim diyo ne oldu paylaştınmı setin haberini diyo gösterdim gelen yorumları bırak ya bbu insanları diyo ne uğraşçan diyo yeter yaw yeter bıktım bakın dalganızıa taşkındanmı alırsınız seti ondan mı benim paraya ihtiyacım yok bu işi zevkine yapıyorum sizin paranıza ihtiyacım yok gidin başkısına yalvarın yazık size ya cahilsiniz 2 şey öğrenmişsiniz o kdr çağın gerisinde kalmışsın veririm kardeşimn 10.000 dolarda veririm 1.00000 milyon dolarda sana ne var param senimi gerdi ben başındanda dedim fazla akr amacıyla yapmıcam seti diye sırf ketron canlansın diyo sizi heyecanlandıracak bir şeytler yaptım sette ama bazı çok bilmiş arkadaşlarımıa sesleniyorum buyrun o zaman siz yapın seti hodri meydan bırakın bu işleri çocuksu hesapları size ne ya

hasan kardesim milleti susturmanin yolu mevcut yaptigin calismadan demo koyarsin insanlarda susar bukadar kolay insanlar inanamiyor cunku bizlere böyle lanse edildi sen aksini ispatla kimse sana set yapma demiyor ama piyasa uc kagitci dolu oldugu icin insanlar inanmakta zorluk cekiyor olay bu yoksa kimsenin seninle bir derdi yok.

Terbiyenizi siz takının bence..Siz Ketron Türkiye Disbrütörümüsünüzde Ketron canlansın diye uğraşıyorsunuz? Kimsenin set diye yalvardığı yok..siz nereden çıktınız?Kimi heyecanladırıyorsunuz? Cevap yazanlarda benden başka Audya kullanan varmı? Bende vakit geçsin diye cevap yazıyorum :) Eğleniyorum !!

dimi ya bana ne ben ketron disbiratörüyüm ...

e işte dk dizme işi kolay olsa arkadaş 1 sene daha zaman lazım demezdi hemen 1 ayda set yapıyorum tamam bitti derdi. daha setin %30unu tamamladım diyor. tamam olmayan bir şeyden pekde bi demo falan beklenemez.taşkın akgeyik bile seti çıkaralı 2 sene oldu daha ilk tanıtım demolarından başka demo bile yapmadı. kullananlar bile audya için öyle doğru düzgün demo yayınlamıyor.

işte bende diyorum ki istanbullu arkadaslara dinlettiği ritimlri edirneli arkadas olarak bende dinlemek istiyorum.yoksa set yapma vs diye birsey yok ortada edirne de sadece ben aldım diye biliyordum o yuzden hangi arkadastsa var bilmek istedim.

Laf salatası... 1 aydır araştırıyorum.... ketronun doğru düzgün ne sesleri ne setleri nede başka bişeyi var... cihaz hakkında bilgi yok reklam yok... taşkın hocaya saygılar baya uğraşıyo ama oda yetersiz.! Klavyeyi araştıramıyoruz..!!!!! Baykal dan neyünüz eksik yapın bi site koyun içine ritümleri sesleri en ince detayına kadar araştırıp alalı ....
Yok set yapıyoz yok bi sene daha lazım falan filan geçin bu işleri ;)

koskoca ketron distribütörünün internet sitesi bile yok. bakkalların bile internet sitesi var ama tünel müziğin yok. internet siteleride aynı set işleri gibi hikaye dolu. yapılıyor çok güzel site yapılıyor, yapılınca şaşıracaksınız. çok farlı bir site olacak dendi bi baktık amatör ve belkide dünyanın en kötü site tasarımı yapılmış.oda bikaç gün yayında kalıp tamamen kapandı nedense. hadi onu geçtik ketronun kendi internet sitesi bile 20yıl öncesinin tasarımına sahip. adamlar kendi kendilerinin reklamlarını yapmak istemiyor galiba. ketronun sahiplerinde nası bi kafa yapısı var merak ediyorum. satılmasın diye her yolu deniyorlar. arap ülkelerinin neredeyse hepsinde ketron vega modeli tutulurken başka bi model çıkarıpta piyasayı ellerinde tutmaya devam akıl edemediler heralde.oralarada artık korg girdi çıkmaz bundan sonra

Evet büyük güne sadece 9 gün kaldı.. 12 mart da ilk demolar geliyordu..ünlü sanatçılar yapacaktı demoyu..Sayın Hasang nerelerdesiniz nooldu sizin milyon dolarlık setiniz..

Geri sayıma 6 gün Kaldı..Hasang beyefendi tanıtım hakkında biraz daha bilgi lütfen...

Konu ilginç hal almış.Nejdet hocam kesin bilgilerle konuşuyor ancak bu arap ülkelerinde vegaya set yapılmasından hareket edersek işin olur tarafıda yok değil.ketron firmasının rekabet gibi bir derdi yok italyanın güneyinde ancona da küçük bir aile şirketi.solton serilerinden audyaya kadar ürettikleri orgların temel özelliği çok kaliteli sample okumaları ve sağlamlığı.batıda müzik yapanların klavyeden beklentileri bizim müzisyenlerinkinden çok farklı, tamamen müzik kültürü ile alakalı bir durum.Böyle oluncada Türk kullanıcılar diğer markaların sunduğu yenilikleri extra özellikleri ketronda da arıyorlar ama firmanın böyle bir rekabet kaygısı yok.Belkide bizim bilmediğimiz yeni yaklaşımlara girip cihazı kullanıcılara açık hale getirecek yöntemler geliştirdiler.umarım arkadaş iddalarını gerçekleştirir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...