• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Audya5 Merak Edenlere Bekleyenlere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Audya5 Merak Edenlere Bekleyenlere

durduk yere neden sallasın arkadaş. belkide bi bildiği vardır bekleyelim görelim. bizden sonuçta inanmamız için para istemiyor birşey istemiyor. bekleyin görün diyor. bekleriz görürüz. ins formatı için kart gerekli ve software olmadan kesinlikle olmaz bilgisini ketronun fabrikasımı veriyor? belkide bu formatı yapan başka bir programda vardır. mesela ketronun vega modeline araplar sürekli set yapıorlar. belliki onlarda bu kart ve programdan var. bu arkadaş belkide onlardan temin etmiştir. sonuçta çoğu arap ülkesinde savaş çıktı .elinde bu program olanlar kart olanlar piyasaya vermişlerdir belkide .

Moderatör tarafında düzenlendi:

arkadaşlar benim bu işten çok bir çıkarım yok ama inanın her şeyi bulabilirim türkiyeye kısıtlı kalmayın türkiyede satılan yüzlerce audya var ne 30dan bahsediyo anlamıyorum adamı pişman etmeyin ben bu setin demolarını dediğim tarite hazır edicem ama kimse kusura bakmasın forumda böyle sallama bilmemne diyen arkdaşlar bu seti içleri gidecek ama ben satmıyacam kusura bakmasın sizler arap ülkerinin sistemlerinden ürettiklerei porgramlar dan kimsenin haberi yok adamlar senin 98 yılında üretimi durdurulmuş dediği porgramı her sene çatır çatır yenileyip yapıyorlar neyse hevesimle bir set yapıyoruz fazla bir şey demicem seti sunacam telif hakkınıda alcam sonra sizler yorumluyacaksınız dün akşam saatlerce kanun çalışması yaptık kimin için sizin için ama anladım deymezmiş siz gidin taşşkının veya başkasının setini alın benim setim size layık değil yalancıymış sallamacıymış niye yazayım böyle bir şey ben yıllardır araştırıyom gitmediğim fuar gezmediğim ülke kalmadı arkadaş acaba gecen yıl almanyada fuara gittimi gittiyse yeni üretilen kaç tane lisanslı programlardan haberi var gitseydi bilirdi en azından ben müzik nerede ben orada nerede yenilik var gider test ederim oturduğum yerden çalmıyorum arkadaş cevap versin geçen sene almanyada olan fuarda kaç tane program çıktı audya orada tanıtılırken 2012 yılında daha türkiyede yokken o oradaymı ketronun artık kapalı alet olmaktan çıktı bunu kabul edin bir kaç yıl sonra korguda geçecek bunuda kabul edin önce gezin görün sonra yorum yapın yok o program olmadan yapamazmış falan mış filan mış bırakın ya bu işleri bu bana ders oldu sen yorum yapacağına bunu yapamaz diyeceğine abi nasıl yaptın nasıl ulaştın söyle bizede bizde uaşalım bu programlara desen ben sana her zaman yardımcı olucam anlattığım gibi bu işten kısa vadeli kar etmek için değil uzun vadeli kar için yatırım yapıyorum bu alet piyasada kalıcı olcak ama dediğim gibi bazı arkadaşlar faydalanamıyacak bu pazartesi yurtdışına gidicem sırf yeni bir yenilik için sizler için ama bu orumları haketmiyorum bir kaç bir şey öğrenmiş arkdaşlar yok o olmaz bu olmaz diyenler dünyanın yuvarlak olduğunu söyleyen adamada inanmadılar öldürdüler ama sonra gerçeği onlarda farketti

araplar vega gibi kapalı bi orga bişeyler yapabiliyorsa hemde yüzlerce. bu arkadaşta audyaya yapabilir. taşkın akgeyik yapabiliyorsa bu arkadaşta yapabilir. imkansız denen bişey yoktur,zor denen bişey vardır. sonuçta ben pa800 kullanıyorum. ama gerçekten böyle çalışmalar yapılırsa ketron audya5 alırım.

Bu konuları Taşkın Hocam takip etmiyor mu ki neden çıkıp bir açıklama yapmıyor?
Audya/ketron kullananların hepsi birbirini tanıyor, distribütörü tanıyor, sürekli iletişim halinde.
Böyle bir çalışma olabilmesi için önce Necdet Bey'in bahsettiği maliyet hesapları vs yapılır, sonra yapılmasına ya da yapılmamasına karar verilir. Yapılacaksa eğer işte o zaman stüdyo işleri ritim ses işleri başlar.
Bu değerlendirmeyi kim ne şekilde yaptı? Nasıl böyle bir çalışmaya girildi anlamış değilim.
Set 1 sene sonra çıkacak deniyor.
Ketron bu sene yeni bir alet çıkarırsa Audya'nın durumu ne olacak düşünüldü mü?
Hadi o set yeni aletlerde de çalışacak diyelim, bunun garantisini kim veriyor?
Kimse kusura bakmasın ama Necdet Hocam haklı...

hasang arkadasım edirneli arkadas demiştin kimdir bu ben gidip dinlemek istiyorum yapılanları en azından dizili dk ları görmek istiyorum heralde ülke sırları gibi gizli seyler degillerdir.edirne de audya alan sadece kendimi biliyodum daha arkadas varmıs demmekkı mumkunse adres verın kış ayı aylakız hem gezmiş oluruz hem sizi ziyaret ederiz olmazmı

hasang arkadaş sen en iyisi bir iki fotoğraf paylaş bari de insanların içindeki şüpheyi gider bence. ketron deyince insanlar ketrona set yapmanın yerli araba kadar zor veya imkansız olduğunu düşünüyor.

Set yapmak zor degl icine dk dizme isi aklima yatmadi yoksa ritim yazma cok kolay audya da at loop u yap ritmi istersen ayarladgnda bass ve acc leri de otomatik aliyosun onlarida yazmayabilirsn yani sevgili dostum audya5 kullanmis biri olarak yaziyorum siz ne kullaniyosunuz ?

Set yapmak zor degl icine dk dizme isi aklima yatmadi yoksa ritim yazma cok kolay audya da at loop u yap ritmi istersen ayarladgnda bass ve acc leri de otomatik aliyosun onlarida yazmayabilirsn yani sevgili dostum audya5 kullanmis biri olarak yaziyorum siz ne kullaniyosunuz ?

e işte dk dizme işi kolay olsa arkadaş 1 sene daha zaman lazım demezdi hemen 1 ayda set yapıyorum tamam bitti derdi. daha setin %30unu tamamladım diyor. tamam olmayan bir şeyden pekde bi demo falan beklenemez.taşkın akgeyik bile seti çıkaralı 2 sene oldu daha ilk tanıtım demolarından başka demo bile yapmadı. kullananlar bile audya için öyle doğru düzgün demo yayınlamıyor.

Yaa kardeşim;

Sen kendine eğlence buldun galiba..

Bir kere yazdıkların kendi içinde tutarsız ! Dün programı İtalyadan aldım diyordun bugün Araplar oldu!!

Lisanslı program dediğin "ins yapmak için gerekli program" sadece Ketron tarafından disbritörlere veriliyor Başka yerden bulma şansın yok ..Hadi buldun, o zaman lisanlı olmuyor!!

2012 de Audya Türkiyede yokkken !Ben 2009 da Tünel müzikten almıştım :)

Tamam diyelim seti yaptın..Yapacağın seti ancak Ketron İtalya kilitleyebilir..Hangi sıfatla hangi lisanla kilitleteceksin..

Ayrıca Üç beş şey öğrenmiş dediğin kişi Necdet Doni..Bak sağolsun yazan arkadaşlarda var..Beni bir araştır istersen :) yapamazsın diyorsam yapamayacak olduğun içindir !!

Arkadaşlar merhaba. Hasang kardeşimizin yapmak istediğini soğutmayalım.Malum piyasamızda Farklı marka ve rakipler var.sanırımbundan dolayı bazıları bilmeden veya bilerek farklı konuşurak ortalığı bulandırırlar.Sonuç: Emeğe saygı.Bekleyelim görelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...