• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

audya5 türkiye'de(tünel müzik'te)...ilk görüntüler...

Cevap: audya5 türkiye'de(tünel müzik'te)...ilk görüntüler...

Arkadaslar selamlar ben youtube tan asagidaki adresten Audya 5 in tanim video sunu seyrettim...Anladigim kadariyle adam cd yi koymus bir dugmeye basiyor sanatcinin sesini kesiyor, uzerine sen oku gibi gorunuyor...parcayi hizlandir yavaslat vs.vs..dogrumu acaba????hepinize bol kazancli gunler dilerim....
saygilar
yasar okten thttp://www.youtube.com/watch?v=SnWe1zos6So&feature=fvw

adresini verdiğin youtube sitesinden izledim.alet çok korkunç bişey.tek olumsuz görünen pitchbender tekerleği.

audya 5te pitch bender çubuk olmuş bu iyi

vay be adamlar ne aletler çıkartıyo yaaa işte kardeşim paran olcak basıp parasını alcan. Şimdiye kadar nie yapmamışlar yapabiliyolardıda. Ama herşeyin sırası var demi. Açıkcası bu orgun canlı performansını çok merak ediyorum. Okadar ses kalitesi yüksekse. Hayırlısı olsun yaaa Bakcaz ve görcez. Baksanıza daha şimdiden bazı arkadaşlar tünelmüziğe gelir gelmez alcam diyo. Bu sefer tünelmüzik yırtcak galiba. İlgi büyük hadi bakalım.

hala demoları bekliyoruzzzzz :( :( :( :(

aletin bazi eksikleri var arkadaslar mesela oryantal dram kiti yok ve kendinde disardan sample koyarak dram kiti yapamiyorsun sadece loop olarak ritim yapma sansin var ama bu olaya tünel el atmis firmadan yapmalarini istemisler

ee yuhh yani.. böyle bir cihazda nasıl sample olmaz yaa!!! korgun gözünü seveyim :D

sample tabiki solo olarak kullana biliyorsun yanlis anlasilmasin ama ritim bölümünde dram kite yönlendiremiyorsun

......Hocam affiniza siginarak soruyorum....yukarida verdigim adresteki tanitimdaki ile aynimi?...Audya 5 ?
Istanbula geldigim zaman sizlere ugramak isterim...saygilar.

......Hocam affiniza siginarak soruyorum....yukarida verdigim adresteki tanitimdaki ile aynimi?...Audya 5 ?
Istanbula geldigim zaman sizlere ugramak isterim...saygilar.

tabiki aynısı audya batı aleti ama audya 5 le aynı özellikleri var audya 5 daha üst modeli

merhaba arkadaşlar benm yorumlarımı gerçktn değerlndirin