• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Audya5 vahde demo

• Konbuyu başlatan murak
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 4K

murak

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
audya5 korg pa3
merak edenler icin cekimde hatalarirm olabilir kusura bakmayin

Cevap: Audya5 vahde demo

çok güzel olmuş akompanyadaki gitarlar çok orjinal

merak edenler icin cekimde hatalarirm olabilir kusura bakmayin

merhaba ..sanırım audyayı yeni aldınız hayırlı olsun..ben yaklaşık bir buçuk yıldır kullanıyorum..genelde sadece batı çalıyoruz ama elinizdeki ritm ses vs..paylaşabiliriz...bende yunanlı bir arkadaşın yazdığı birkaç ritm var..mailleşelim..

güzel paylaşım gelecek demolarını bekleriz

merhaba ..sanırım audyayı yeni aldınız hayırlı olsun..ben yaklaşık bir buçuk yıldır kullanıyorum..genelde sadece batı çalıyoruz ama elinizdeki ritm ses vs..paylaşabiliriz...bende yunanlı bir arkadaşın yazdığı birkaç ritm var..mailleşelim..

hocam bende yeni aldım audya 5 paylaşım yaparsak daha güzel ritmler ve saundlar çıkabilir ortaya

tabiki ben paylasmak icin yapiyorum ancak ozaman audya yi gereken yerde görebiliriz düsüncem var sizlerin daha güzel yapacagindan eminim audya sahipleri bence bir araya gelmelidir benim msn murak6@hotmail.de saygilarla

daha baska ritimler yok mu ya halay felan gibi 2/4 duble ...

var yavas yavas yapiyorum iste yaptikcada koyarim audya almayi düsenen arkadaslar ses kalitesi olarak hosuna gidiyorsa ritim konusunda meraklanmasinlar bütün ritimler olacak elinizde birde güzel olan bu alette set yüklemene gerekmiyor kendi setine ya registrosionunu veya ritimi atiyorsun looplari ve sampleleri org kendisi buluyor yani set yükleme derdi yok birde alette öyle denilengibi hatalar yok yok org takiliyormus yok looplarda aksama varmis böyle birsey yok sadece dogru yapman gerekiyor saygilar birde merak ediyorum gercekten 3 kisidemi var bu alet vallaha düsündürücü bence tünelmüzik orgu yanlis tanitiyor saygilar

arkadaşlar anladığım kadarı ile foumda sizin gibi birkaç arkadaşımız audya kullanıyor. klavye ile ilgili yorumlarınızı, artılarını eksilerini bir topicte paylaşsanız da ben ve benim gibi audyayı merak edenler ve almak isteyenlere rehber olsa çok iyi olur diye düşünüyorum. bu klavye hakkında ne bir demo, nede bir yorum bulamıyorum, belki faydalanmak isteyen olur ne dersiniz?