• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Audya'ya yanlışlıkla format attım!

Cevap: Audya'ya yanlışlıkla format attım!

bence facebooktan taşkın akgeyiğe ulaş.sonuçta audyaya set yapan,hatta komple yazılımını yeniden yapıp türkçeleştiren sample atma özelliği yapan birisi sana çözümünü söyleyecek yardım edecektir. ayrıca o org satılırmı ya elinde nasıl bi org olduğunun farkında değilsin heralde

sevgili müzik38..

emin ol yapılması gereken söylendi buna ekleyecek ne bir fazla ne de bir eksik cümle yok..

Taşkın arkadaşın yaptıkları kesinlikle takdir edilecek şeyler..çok emek vermiş ve ortaya bir set çıkarmış..gıyabında teşekkürlerimi sunarım..ama..

Audyanın yazılmını keşke birileri yapabilse.Ketron italyadan başka biri noktasına bile dokunamaz..ancak öneririsiniz İtalyada uygun görürse yapar..türkçeleştirme sandıınız gibi bir şey değil istediğiniz dile 10 dakika içinde çevirirsiniz :) ( bir dakika yazmıştım ama inanmazsınız diye sildim ) siz dahi yapabilirsiniz..
sample atmada zaten audyanın var olan bir özeliiğidir..sonradan kazandırılmamıştır..

amacım polemik değil*yanlış bilgileri düzeltmek için yazdım..saygılar

Necdet Doni

bilmem belkide haklı olabilirsiniz ama. kendisini ben sürekli takip ediyorum sadece türkçeleştirme değil yazılımını yeniden yaptırmış.normalde kullanıcıya açık sample atılamayan bi org iken şu an kullanıcı sample atabilir özelliğe getirmiş.ayrıca tunel müziğin sitesini yeniden yaptırıyor muhtemelen ordanda destek verilecek.ayrıca ritim yazdırıyor bikaç müzisyene. bu iş kolay değil sıfırdan bi iş yapmış ve devam ediyor.

sevgili müzik38

dediğim gibi audya da zaten sampler özelliği var..hep vardı zaten..Türkçeleştirme işi çok basit zaten bildiğimiz txt dosyası kullanıyor dil için..ben eğlence olsun diye google translate kullanıp ingilizce dosyasını komple çevirtip audya ya yüklemiştim 20 saniye sürmemişti :) yazılım işine gelince ..Coşkunda birşeyler yaptırmıştı İtalyaya hatta onun ne yaptırdığını öğrenmiştik ama bu son yazılımla ne değişti bilmiyoruz..

son olarak..bunları birşeyleri değersizleştirmek adına yazmıyorum..Arkadaşımızın yaptığı çok zahmetli ve başarılı bir çalışma kendisini tekrar kutluyorum..

Necdet Doni

Tünel Müzik çok özette olsa Türkçe kılavuz yazdırmalıydı bence. Şimdi garantisi, faturası elimde duran bu sıfır orga tekrar yükleme yapıp ücret talep edeceklerdir. Satma fikri bu sinir harbinden çıktı. Tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Tavsileriniz her birine değer veriyorum. Hepsini uygulayacağım.

bu işlem için para alacaklarını sanmam

satiyorsaniz haberimiz olsun arkadasim ;)