• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Aydo a2000 süper ritimler 2

Cevap: Aydo a2000 süper ritimler 2

elinize sağlık.
laptoptan çıplak dinlemek yanıltıyor,ya iyi bir kulaklık ile yada pc den 5+1 kolonla dinlemek
gerçek tonları ortaya koyuyor.

elinize sağlık.
laptoptan çıplak dinlemek yanıltıyor,ya iyi bir kulaklık ile yada pc den 5+1 kolonla dinlemek
gerçek tonları ortaya koyuyor.

evet kayıt kaliteli olmasada gayet net duyuluyor

Abi ne oluyor bu kemik meselesi kisaca aciklayabilirmisin...
Saygilar

abim bende bilmiyorum bu kemik dedikleri nedir sanki kemik suyuyla çorba yapacaklar aletin tonlarına bakmak lazım bilgisayar hoparlörü saglıklı ton vermez her şey cihaza bagladıgın zaman belli olur ben gençtürk arkadaşımızın yaptıgı 2*4 ü salonda kullanmaya başladım süper abi 9*8 canavar çok iyi teşekkürler gençtürk ellerine saglık ah yamaha ah demenin konuyla ne alakası var hazırki yapanlarında morali bozuluyor ben buna karşıyım arkadaşlarımız bir emek sarfedip onu bizimle paylaşıyorsa ona bir teşekkür bile yeter

yeni olacak ritimler çok daha güzel zaten başka ritim aratmayacak düğüncü arkadaşlar için
zaten benim görüşüm müzikhol gazino bar tarzı yerlerde program yapan arkadaşlar kendi ritimlerini yapacak kapasitede olmalılar eğer yapamıyorlarsa biraz düşündürücü !!!

Bende şuan laptopa bağlı ses sisteminden dinliyorum gümbür gümbür sesler davullar ziller heğsi harika ellerine sağlık kardeşim

bu ritimleri a 2000 plusa okutmak için ne yapabiliriz acaba

pa800 den önce or 700 vardı ve aydoğan abiye yazdrmıştım ritimleri.şimdi 800 var şimdide onun setini kullanıyorum ritimleri çok iyi

Kaliteli ve bass ağırlıklıklı bir kulaklıkla dinliyorum. Ritmler gerçekten çok güzel ve vurgulu. Özellikle 2/4 süper. 2. ölçülerdeki ziller çok yakışmış şıkır şıkır.
Ancak sesleri başarılı bulmadım. Ses çok net ama çalım sırasında davranışları daha iyi olabilir bence. Örneğin elektrolar daha bağıl olmalı. Sample kanun gibi kesik olmamalı sanki. Ek olarak yaylılar iki üç kanal olmalı aralarında detonasyon ve oktav farkı olmalı.
Ancak genel olarak ciddi emek var arkadaşların eline sağlık.

Tekrar dinleyince fark ettim. Akompanyalara biraz reverb ve phaser gerekli çok düz geliyor. Ya da düz olacaksa ac. gitar güzel yakışabilirdi.. Umarım faydalı olmuştur. Sonuç olarak ritmler çok güzel ve a2000 iyi yolda. iyi akşamlar.