• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Aydo a2000 süper ritimler 2

gencturk59

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa600 qt
arkadaşlar ritimlerin devamı yorumlar önemli ritimlerin demolarını daha sonra mp3 wav olarak paylaşıcam

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=52k05MUS-wQ]a2000 aydo süper roman - YouTube[/ame]
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=4xlGkhyRmCs]a2000 aydo 2&4 - YouTube[/ame]

Cevap: Aydo a2000 süper ritimler 2

Güzel ritimler.Bu ritimler paylasılcakmı acaba.

vallahı laptoptan dınlıyorum acc ve zılleri duyabılmek ıcın burnumu ekrana yapıstırıp dınledım :)) 2/4 guzel ama ben sızden kalıtelı bı kayıtla bı kere daha yayınlamanızı rıca ediyorum...

kardeşim inan harika olmuş haa emek var gercektende güzel calışmayı yapan arkadış gönülde tebrik edrim belkide ilk calışma bunlar oldu verimli olarak

vallahı laptoptan dınlıyorum acc ve zılleri duyabılmek ıcın burnumu ekrana yapıstırıp dınledım :)) 2/4 guzel ama ben sızden kalıtelı bı kayıtla bı kere daha yayınlamanızı rıca ediyorum...

arkadaşım senin pc nin ayarlarında bir sorun olabilir güzel hoparlörleri olan normal bir pc den dinle yada kulaklaıkla birdene laptop tan netice almak zordur zaten ben 2+1 hoparlör kullanıyorum çekime göre volüm gayet yüksek
ses denetiminden denge ayarlarınada bakmanı öneririm

üstad ritim güzel ama kemikli değil, ah yamaha ah.. Arap kitleri ile yapılmış gibi ritim.

Kesinlikle Laptop koparloru ile dinleyip en azindan yorum yapmayalim....
Eline saglik Kardesim Bencede sikir sikir olmus a2000 cilere guzel bir paket sunacagindan eminim ucretide makul olursa Herkes istifade eder ;)

üstad ritim güzel ama kemikli değil, ah yamaha ah.. Arap kitleri ile yapılmış gibi ritim.

arkadaşım kemikli derken hangi kemikten bahsediyosun arap kitlerinin hepsi kemikli bütün markalarda aynı kemik var ayrıca a2000 üzerinde emonun yapmış oldugu türkkit ile yazılan ritimler var ritimleri yazan arkadaş ölçüleri yerli yerine oturtmuş kalıp 9*8 2*4 saundları çok iyi ellerine saglık

Abi ne oluyor bu kemik meselesi kisaca aciklayabilirmisin...
Saygilar

Bence çok iyi, ziller şıkır şıkır geliyor, baslar kayıttan dolayı bana biraz az geldi, mp3 kaydı daha net olr sanırım. Elinize sağlık.. Devam