• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

[B]Çağresizlik max 1300 tl [/B]

trave17

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bk-5 OR
:confused::confused::confused:Abilerim kardeşlerim tüm trakya müzik ailesi bu konuyu kendi adıma açmıyorum çünkü kendi klavyemi zaten yeni aldım bir tanıdığın oğlu org çalmaya çok heveslenmiş başımın etini yedi 1saat oyalandı benim orgla şimdi org almaya karar vermiş yanlız çocuk yeni olduğu için akor basma notalar ritim açma gibi temel seviye bilgisi var 2.el alma taraftarı değil ama 1300 tl biriktire bilmiş biliyorsunuz bu paraya çok kısıtlı modeller var çocuk sanayidemi çalışmamış bu org için su mu satmamış yani çok uğraşmış bu parayı toplamak için şimdide parasını çarçur etmek istemiyo dolandırıcılara kaptırmak istemiyor ben ona Sıfır Yamaha S650 tavsiye ettim ama yarın birgün sıkılırda satmak isterse diyede tam birşey diyemedim ikinci el olarakta A1000 çipli , İ30 ve G600 arasında kaldık ne yapmalıyız nolur önerilerinizi yazınız şimdiden teşekkür ederim ben kesinlikle içinde TÜRK ses ve ritimleri olan klavye alması taftarıyım önerilerinizi bu hassasiyetleri göz önüne alarak yaparsanız sevinirim tekrar teşekkürler :confused::confused::confused:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Çağresizlik max 1300 tl

o paraya ketron x9 veya korg pa 60,gw8 alınabilir....

ona en güzeli ketron xd9 16 megabayt alın siz ,elindeki para yeter,hem ketron o yazdığın markalardan dahha kaliteli ve sağlam,bunları ketronu 7 yıl kullanmış biri olarak yazıyorum.

ya xd 9 plus 4 olmak şartı ile ya da a1000tr yani çipli olanını öneririm.

evde kullanılacaksa g600 olmaz ... hoparlörlü bir org olsun ... a1000 yada digerleri olabilir

merhaba eğer korg i30 düşünürseniz elımde cok temız var

öneride bulunan herkeze teşekkür ederim laderbi kardeşim teşekkür ederim sonunda 0 s650 aldı aleti benden bile sakınıyo :)

o fiyat aralığında sıfır s650 çok iyi bir seçim olur sıfır alet her zaman iyidir ilerde çalışmalar yapılacak s650 için usb li alet tavsiye ederim iyi günler ...

şimdi gördüm s650 aldığını hayırlı olsun güzel bir seçim yapmış ...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri