• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Baha'nın birkaç şarkısını kendimce yorumlayıp paylşıyorum. (Kadirbey1985_Roland GW-8)

kadirbey1985

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland GW-8
Albüm gibi düşünelim, Baha'nın beğenilen şarkılarını kendimce yorumlayıp burada paylaşıyorum. İyi dinlemeler: Daha yenileri olunca ekleyeceğim buraya.

*

*

*

*

*

*

*

*

*

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Baha'nın birkaç şarkısını kendimce yorumlayıp paylşıyorum. (Kadirbey1985_Rolan

Kutupta yaz gibi muhteşem olmuş.. yok böyle bişey..

Cevap: Baha'nın birkaç şarkısını kendimce yorumlayıp paylşıyorum. (Kadirbey1985_Rolan

çok başarılı çalışmalar...eline sağlık...Zuhal Müzik özellikle sana çok teşekkür etmeli...GW 8 in hala çok satılmasında seninde payın büyük...(teşekkür butonum bitti üzgünüm)...selamlar...

Elıne saglık

çok başarılı çalışmalar...eline sağlık...Zuhal Müzik özellikle sana çok teşekkür etmeli...GW 8 in hala çok satılmasında seninde payın büyük...(teşekkür butonum bitti üzgünüm)...selamlar...

Roland GW-8 küçük ama yaptığı iş büyük. ;)

çalışmalarının introlarını dinledikten sonra sıra tamamını dinlemeye başlayınca sözlerimde ne kadar haklı olduğumu anladım...başarılarının devamını diliyorum...