• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BALIKESİRDEN SATILIK PA80 16MB Card + HDD 2000TL

Cevap: BALIKESİRDEN SATILIK PA80 16MB Card + HDD 2000TL

k.bakmayın bi kaç gun giremedim ilan hala güncel alacagını soyleyen arkadaş almaktan vazgeçti..

sebeb nedir peki neden vazgeçti? belirtirsen diğer arkadaşlarda ona göre almak ister

ne bilim alıyorum dedi pazartesi gunu daha ne aradı ne sordu kaç gundur bosu bosuna alet bekletiyorum...

ilan güncel!

birader bu orkta ciddi bir problem var bence. çünkü 2 haftadır ilandasın hala daha satamamışsın. bu fiyata pa80 i şimdiye kadar her şartta satabilmen gerekirdi.
kısacası Bi bit yeniği var bu işte beyler !!

bı kere acık konus kımsın kardeşim hususi mesaj atmak için uyelik almışın.. haaa suda var afedersin yaptıgın terbiyesizlie karşılık sunu söylüyorum alette sorun varsa götü koyarım ortaya! ama yoksa gotu koyarsın ortaya ? buna guveniosan çık meydana kendi nickinle.. alıcam satma kimseye dedi 2. sayfadaki arkadaş ergunxm suan aradıgımda cvp vermiyor bende dun napalım ilana devam edelim dedim devam ettim ha yine soyluyorum alete çamur atmak kolay varsa bi sıkıntın çık ortya kendi nickinle !

Moderatör tarafında düzenlendi:

ben benchiser(denimhideo) ile takas yapmıştım benim pa55tr ile onun or700 ü takas etmiştik bir sorun olmamıştı fakat sonuçta ikinci el alet alıyorsunuz garantisi yok bu işin aletin mazisini bilemezsiniz eğer ikinci el alet alacaksanız sonuçlarını göze alacaksınız ve aleti görmeden alışveriş yapmayın ayrıca pa80 kaç senelik alet nerelerden gelip geçmiştir bu fiyat normal ve hatta pahalı yinede pa80 için ama piyasa bunu istiyor baksanıza adam ucuza veriyor diye almıyor kimse demekki 2500 deseydi oltaya çok balık takılacaktı ama yine en son şunu söylüyorum ikinci el alet alırken aleti görmeden incelemeden almayın iki tarafında başı ağrımasın

Moderatör tarafında düzenlendi:

pa55 i selim almıştı ben mustafa abi ama yine de selimle aynı ekipteyiz ve kardeş gibiyiz balıkesirde bizim hatrı sayılır bir cevremiz var ve yine balıkesirde org tamiri yapan mustafa dediklerinde kaç tane müzisyen varsa tanır beni... bizde kesinlikle katakulle olmaz hele benim orgumda hiç olmaz dediğim gibi bu aletlerin tamirin yapan 3-4 kişi var burada başkasının aletinde sorun olur benimkinde olmaz !!... beni desteklediğiniz için teşekkürlerimi sunarım sayın piyanist şantör..

BEN BU ORGU ALDIM ARKADAŞLAR.. YARIN SABAH 10 BUÇUĞA BİLETİMİ ALDIM BİLE.. :D Artık ben de PA80 sahibi olacam, çok mutluyum :D