• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bana yardımcı olurmusunz ??

• Konbuyu başlatan korgcu
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 3K

korgcu

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Tyros 2
pa500 tr aldım ama ritim yazma menüsünü bi türlü bulamadım lütfen yardımcı olurmusunuz? şimdiden teşekkürler...

Cevap: bana yardımcı olurmusunz ??

record diye tuş var odur hocam pa800 le aynıdır heralde.

anladım saol hocam sağolasın ona bastım ama acıkcası bi kac yazı cıktı tam anlayamadım sanırım orası sarkı kaydetmek icin ama genede denicem.icimdeki alete bisi olur korkusunu yenip :)

rec

new style

record a basınca ilk çıkan yazıdan ritimi düzenleyebilirsin. ama sıfırdan ritim yazıcaksan new style yi seçmen gerek. korkma orguda bozmazsın hiçbişey olmaz

cok teşekkürler sayenizde buldum ama nereye kaydedio yazılan ritimleri.bide bazı ritimleri düzenledim ama kayıt edemedim cok fazla sey istiorum ama gene bi yardımcı olursanız allah rızası icin. şimdiden cok teşekkürler:)

hicmi bilen biri yok :S ? yada sorduklarım cok mu zor sorular? bide tek tek silme olayını bilmiyorum bulamadım bi türlü mesela kicki bidaha yazıcam ama silip tekrar yazmam gerek.. bunu nerden nasıl silicez?? :S teşekkürler cevaplarınız icin şimdiden. korgda ilkdefa ritim yazıorum ben ketrona alıstım menü olrak basitti ondan biraz karısık geldi bana pa500 ün menüsü yaıdmlarınızı bekliorum..

sağolun genede ama internetten indirdigim türkce kılavuzlarda hep bos cıkıo:S yda hata verio. biyerden bulabilsem fotokopi cektirip alabilirim kendime yada distrübtöründen bulunuosa alym dicem ordan ama.yok bulamıorum kendm cok arastırdım konularada baktım kimse o yönden konu acmamıs:S

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri