• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Selamun aleyküm abilerim 17 yaşındayım bana bir yardımcı olursanız çok sevinicem

oguzhankarakus

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800
Abilerim öncelikle benim babam astsubay. Astsubay olduğu için biz doğuya , yani Elazığ'ya taşındık. Ve ben burada bir düğün salonuyla anlaştım. Ama ben Elazığ'nın havasını pek bilmediğim için düğünde klavye çalarken teklerim diye korkuyorum. Onun için sizin gibi tecrubeli abilerime başvurmaya karar verdim. Lütfen bana Elazığ düğününde çalınacak parçaların listesini yapar mısınız ? Yoksa kötü bir durum yaşayacağım. Sizde biliyorsunuz ki düğün işleri çok kritik işler olduğundan dolayı kimseyi mahçup etmek istemiyorum. Sizce Elazığ düğününde en çok hangi parçalar çalınır ? Bana bir yardımcı olursanız çok sevineceğim. Şimdiden hepinize çok teşekkürlerimi sunuyorum abilerim

Saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Selamun aleyküm abilerim 17 yaşındayım bana bir yardımcı olursanız çok sevinic

- Çayda Çıra (Elazığın olmaz sa olmazıdır
- Elazığ dik halayı
Klarnet Doğu da en yaygın olduğu ildir. Klarnetli oyun havaları çalmayı dene.
Kolay gelsin canım, korkma kendine güven başaracaksın. Başarılar dilerim. Saygılarımla,

Cevap: Selamun aleyküm abilerim 17 yaşındayım bana bir yardımcı olursanız çok sevinic

degerlı arkadaşım ncelıkle başarılar dılerım . Cesaretıne ve özgüvenıne bayıldım .Tabi bu arada tavsiye almayı akıl ettiğin içinde temkinli oldugun anlaşılıyor .Saz grubu üstadım bikaç parça tavsiyesinde bulunmuş .
doğu tecrübem yok ama sana başka bir tavsiyede bulunmam gerekirse zamanın nekadar var bilmiyorum ama bir kaç düğüne gidip izledıkten sonra not alabılırsın .
eğer sanatçı arkasında çalma durumun varsa ve daha önce sanatcı arkasında çalmadıysan bılen bırıyle alıştırma yapman gerek
tekrar başarılar dilerim
müzikle kal

Eyvallah abi