• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Barış ATAY-2012 set...

Cevap: Barış ATAY-2012 set...

tesekkurler

yakında geliyo set arkadaşlar 20güne kadar sabredin.kngs zazu set.

Moderatör tarafında düzenlendi:

biraz sabret görcen set nasıl olur yakında paylaşacam 8aydır uğraşıyorm az kaldı.ben barış kardeş senle alıp veremediğim bir mesele yok.sadece takındığın tavır ve hareketlerine kızdm.yani adam indirememiş onu msnden atsan zormu isteyen arkadaşlara terslyosun resmen.

çok güzel gülyosun kardeş.paylaşırız bırgün bitireyim set çalışmamı ondan sonra mutlaka paylaşacam mutlaka rahat ol sen ben kitlerin perclerin editleriyle çok zaman kaybetim kış aylarından bu ana dek sadece durumkit percleri editledim saundlar piyasadakilerden farklı olsun diye böyle bir çalışmaya girdm. o yüzden setimi paylaşamadm henüz yoksa şu setten koy ekle bundan bunu ekle aynı şeyler olucaktı ben burada müzisyen arkadaşlara bir kıyak yapayım sıradan olmasn diye çabalarken gördüm muameleye bak.neyse ben bunu takmıyorum.ben kulanmış oldum kitlerin percleri isimlerini değiştiripte kendim isim koymadm piyasadaki kitler percler sempler.sadece bu kitleri percleri editledim sırf saund kaliteli olsun diye.ben hiç bir kitin percin ismini değiştirmedim çünki başkalarnn emeğide var bunu yapamazdm.neyse bitireyim bu projemi paylaşayım burda ondan sonra gülersinz artık ha ha ha diye gülen arkadaş gibi.ben dünki müzisyen değlim dostum ben eski farfisalar hamund orglar zamannda müzik yaptm öyle rıtm box falan değil orkestra vardı eskiden şimdi ben gerçekten gülünmeyi hakeden birimiyim ya zoruma gitmiyoda o ha ha diye gülen arkadaş benim yarı yaşımda nerdeyse o zoruma gitti .aman gülün gülün arkadaşlar allah o gülücükleri eksik etmesin yüzlerinizden.ben asla barış arkadaşımıza haksızlık etmmiyorum emek vermiş paylaşmış sağolsun.ama indiremeyen arkadaşlara tavır koyması beni üzdü diye çıkıştm onun kendisiyle insanlığıyla sorunum olamaz.sadece bu hareketine canım sıkıldı.herkese slm saygılarımla

arif sen şekil falan ne ayaksn yaşına bakmadan konuşuyosun sen kısa donla gezerken ben sahnelerdeydim sen bana ayak yapıyosun yarı yaşımdasn nerdeyse neyse ben takmıyorum seeni arif.seni bulacam

Elinize yüreğinize sağlık.Çok teşekürler

Tsk emegıne saglık

ellerine sağlık

konu başına link eklenmiştir arkadaşlar.

barış kardeşim merhaba setin güzel ellerine sağlık yalnız senden bir ricam olucak senin setin içinde barış keman diye bir sample var onun kmp si varmıdır çok hoşuma gidiyor o ses senden ricam kmp olarak atabilirmisin bana korgpa800musti@hotmail.com pa1xpro da kullanıcam saygılar